Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek olyankor mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek olyankor mit beszélhetnek rólam? L

Figyelt kérdés
Amikor nagyon bámulnak,mutogatnak,röhögnek fiúk..új suliba mentem és állandóan néznek de már egy ideje oda járok..meg a nevemet mondják aztán elfordulnak...vagy beképzelem magamnak?
2015. okt. 29. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon bejössz nekik vagy nagyon nem és még ráadásul bunkók is.
2015. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy beképzeled-e magadnak, azt nem tudom, mert nem vagyok melletted így nem tudok nyilatkozni, hogy én ezt észrevettem volna. Viszont, ha nem képzeled be, akkor röviden azok a srácok hülyék, mint a szekrény, tehát hagyjad őket. Foglalkozz inkább az okos emberekkel. :)
2015. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tetszel nekik, különcnek tartanak, és szeretnének megismerni. Amíg ezt teszik, hagyd őket figyelmen kívül, idővel megismernek, aztán majd abbahagyják.
2015. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem:) de pl.a fiúk mit beszélnek olyankor amikor ezt csinálják? Nem mondanám őket bunkónak..mert legtöbbször előre engednek meg ilyenek:)
2015. okt. 29. 20:25
 5/8 anonim válasza:

Kb. ilyeneket:


-Marha jól néz ki ez a "Név"!

-Letapiznád mi?

-Meghiszem én azt.

-Holnap jöhetne olyan mély kivágású ruhában.

-Egész nap el tudnám nézni.


Meg hasonló közhelyek. Megnyugodhatsz a fiúk elsősorban a külsőddel vannak elfoglalva. És azért vigyorognak, mert gondolatban el is játszanak vele. Idővel kifinomul ez a viselkedésük, de sosem múlik el teljesen. Ez a férfi ösztön.

2015. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az osztalytarsaim(lanyok)meg kerdeztek par fiut,es azt mondtak nekik hogy "milyen jo a segge"+oran az oszt.tarsaim(fiuk)ugy bamulnak es amikor oda nezek hirtelen elfordulnak..ez eleg idegesito.De ennyi fiunak nem tetszhetek,igaz?
2015. okt. 30. 00:37
 7/8 anonim válasza:
De igen. Légy türelmes, és barátságos.
2015. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké:)
2015. okt. 30. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!