Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a barátság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a barátság extrákkal kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen kapcsolatom és nagyon élvezem de néha vannak kételyeim hogy vajon helyesen teszem e amit teszek, hogy vajon ez tényleg jó e így vagy vajon lessz e ebből valami.. Nektek erről mi a véleményetek?

2015. okt. 30. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb nincs kötötség csak szex
2015. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Neked kell tudnod, hogy jó-e ez így... ha neked jó, hogy csak kihasználnak, akkor folytasd csak. Ha nem vágysz szerelemre, akkor tökéletes...
2015. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Öm? De közben ő is kihszanálja a másikat? Mert mindketten egymást dugják??? ööö, nem értem, 2 miért csak őt használnák ki??


Ha akarod, tedd meg, próba szerencse. Te húzod meg a határt. De NE engedd, hogy lenézzenek - ha meg akarnak szégyeníteni, emlékeztesd őket, hogy ez a te életed, a te szexualitásod, senkinek semmi köze hozzá.

2015. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Kizárt, hogy olyan lánnyal jöjjek össze, aki érzelmek nélkül ugrál(t) egy idegen farkán. Bocs. Találok jobbat :)
2015. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
#4 Minden lány jól jár, ha elkerüli az ilyen fszkalapokat, mint te. :D Álszent kis tahó.
2015. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

#5: Képzeld nagyfiú, a lányok nem kerülnek el és hát nem is a kérdező-féle lányokról van szó ;)

Te mi a francot szólsz be? Egyrészt nem neked szólt a válasz, másrészt mert nem tetszik a véleményem neked, még nem fog változni. Nem vagyok álszent csak azért, mert eltér a véleményem és különbséget teszek nő és nő között.

2015. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

#6 Sajnálom, remélem kigyógyulnak belőled.


Ez egy fórum, a válaszod publikus... veszed a lapot vagy további magyarázatra szorul a dolog?

Egy. Kettő, kezd mocskosul unalmas lenni ez a lenéző attitűd azokkal a lányokkal, nőkkel szemben, akik -ne adj isten!- merészelnek szexelni, mert azt tesznek a testükkel, amit akarsz, 2015 van, élvezik a szexet mert, juj, a szex élvezetes! Tudom, tudom, számodra ez arcátlan pimaszság, a huszadik században ragadtál. De azért szólok: ébresztő, Csipkerózsika.

2015. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akarom mondani: azt tesznek a testükkel, amit akarnak.
2015. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ajj, az ilyen kis méregzsákoknak már az ágyban lenne a helyük.....:)

Mivel azok a lányok, akikről beszéltem, hasonlóan gondolkodnak, mint én, így nem fog senki "kigyógyulni" belőlem :) Úgy írsz le, mintha egy sza.r ember lennék, mert más mer lenni a véleményem.

A szexkapcsolat meg nem "századfüggő". Ugyanúgy volt 500 évvel ezelőtt is, mint most. Szóval nem ragadtam én le sehol sem, a szexkapcsolat nem a 21.sz. "találmánya".


Tegyék ezek a lányok a testükkel, amit csak akarnak, de akkor viseljék a rengeteg negatív következményt, mert legalább az emberek fele van azon a véleményen,amin én, és fel azon, amin te. ;)

2015. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

#9 Adsz jóéjt puszit, apuci?


Félreértesz, nem kicsit. Engem az zavar, hogy kevésbé értékes embernek tartod azokat, akik ismeretek farkán táncolnak vagy leszopnak húsz faszt egyszerre. És ezt büszkén leírod.


Nem, véletlenül sincs rendján, hogy megszégyenítjük az ilyen embereket. Prűd, álszent attitűd. És nem kell rámutatni, mennyien vannak a te véleményeden - többen, mint az enyémen. Ezért rohad ez a társadalom. Még mindig ott tartotok, hogy a szex tabu dolog, szabályokhoz van kötve, és főleg a nőket hurcoljátok meg azért, amiket tesznek. Az egész gondolkodásmód el van bszva.

2015. okt. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!