Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki a barátom jelszavát a facebookon? Az a gyanum hogy megcsal. Sosem akarja odaadni akkor sem a jelszavát ha én is elmondom az enyémet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudtok valami számítógépes programot amivel ki lehet deríteni? Vagy mihez folyamodjak?

2015. nov. 2. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Minek kéne ezért meg csaljon

Lehet olyan dolgokrol beszél mással amit nem akar h láss pl dumál más csajokkal olyan dolgokrol de semmi több ez még nem is surolja a megcsalás kategoriát

2015. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annak sem örülnék. De biztosan ilyesmi van a dologban ha ennyire nem engedi hogy megnézzem.
2015. nov. 2. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól még h a barátnöje vagy nem kell minden apro titkát tudjad
2015. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se mondtam el barátnőmnek a jelszavaim.Nem kell 100%-ban mindent tudni a másikról egy kapcsolatban sem.Elég para, hogy ennyire mindent tudni akarsz róla.Tett bármit, amivel kiérdemelte, hogy így viselkedsz?
2015. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt féltékeny leányzó!


Van rá "program", sőt, módszer is, természetesen... DE! amennyiben a hozzájárulása és tudta nélkül szerzed meg a hozzáférési adatait, bűncselekményt követsz el (és még csak szót sem ejtek arról, hogy "komolyabb" úton próbálod megszerezni... néhány év a böribe'). Nincs az a nő, aki letudna venni a lábamról annyira, hogy megosszam vele a hozzáférési adataimat (FŐLEG A BNET-HEZ ÉS A LOLHOZ... izé, azért ezek más kategóriába esnek). Én dolgom, én ügyem. Mi van akkor, ha a párod is pusztán így van vele és esetleg hűséges? Belegondoltál abba, hogy esetleg semmi gyanúsat sem találnál MÉGIS megcsal? Nem minden kan akkora barom, hogy pláne egy fészbúkon olyan beszélgetést folytasson, ami "perdöntő bizonyíték" :).

A bizalom a részedről már nincs meg. Ezernyi női praktika, izé, boszorkányság van rá, hogy kiderítsd. Sőt, létezik még olyan is, hogy szemtől szemben beszélsz vele. Igen, az egyenes beszédből még mindig többet értünk. A falhozállítást és a ködös, több értelmű beszédet utáljuk.


TL;DR:

Kiberbűnözés egyetlen formáját sem támogatom, a felhasználói fiók egy személyé, nem kettőé. Beszélj vele személyesen, őszintén ám ne szögezz rá "fegyvert", mert védekezésbe kezd, veszekedés a vége, semmi más.

2015. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért kéne, hogy odaadja? Ha ilyesmit kért volna tőlem a volt párom, páros lábbal rúgom ki, mert nem bízik bennem - ok nélkül.


26L

2015. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy megcsalt..
2015. nov. 7. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!