Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok mondani sírós számokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani sírós számokat?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég szakítottan a barátommal, aki végig hazudott, az osztálytársaim a saját utaikat járják, mind eltávolodtak tőlem, nincs senkim, a szüleim sokat dolgoznak, a fiúnak, aki tetszik lett barátnője és senki nem foglalkozik velem.Jól jönne ha írnátok sírós zenéket.:)

Előlre is köszi.



2015. nov. 3. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk Gary Jules túl egy-két szám, arra keress rá, meg ott van az R.E.M-től az Evrybody Hurts, nekem ez volt a kedves sírós számom :D :/ a Passenger-nek is van egy két lassúbb számai, keresgélj még ilyeneket :), én ezekre sírdogáltam :P.
2015. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Avril-Nobody home

Avril-Wish your were here

Avril-Everybody hurts

Adam Lambert-Whataya want from me

2015. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Theory of a Deadman - Angel

Hurts - Silver lining

Hollywood undead - Rain

Evanscense - immortal és hello

Within tempation - Lost

Eminem - Beautiful


Hirtelen több nem jutott eszembe

2015. nov. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Biztos nem mondok Neked sìròs szàmokat.Inkàbb örülj,hogy megszabadultàl a sràctol,hisz Te írtad,hogy végig hazudott. Az,hogy az osztàlytârsak eltàvolodtak,baj.De keresd meg az okàt.Kerülj közel hozzàjuk.A szüleid meg azért dolgoznak,hogy legyen elég pénz és Neked se kelljen nélkülözni.Mondjuk meglephetnéd.Őket minden nap valamivel.Egyik nap kitakarìtasz,aztàn bevàsàrolsz...Ilyenek.Vegyél receptkönyveket.Süss valamit.Aztàn hallgasd meg a Bikicsunàjt.
2015. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eminem-mockingbird


Nem pont erről szól, de nagyon hasonló a hangulat...

2015. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Nem az a baj h szakítottunk, hanem az ahogy szakított.SMS- ben és először csak azt mondta, h fel akarja függeszteni meg nem tudom micsoda, blablabla...és nem adott rá elfogadható okot.

A szüleim, főleg anyukám, eddig mindig otthon dolgozott és azért szokatlan.

Az osztálytársaim közül van olyan, aki szerelmes egy nála egy évvel nagyobb srácba, szóval csak körülötte agyal és a fiú osztálytársnőivel cseveg hétvégekként, a másik sosem ér rá, mert valaki mindig felhívja( egy harmadik osztálytársnőm, aki esküdt ellenségem), egy negyedik o.nőmnek szerelmi bánata van és folyton egy fiúval beszél Messengeren, a többi osztálytársam pediv vagy bunkó, vagy ,,lasúbb felfogású'' vagy ellenség, vagy fiú.:)

Bocsi a kisregényért

2015. nov. 3. 20:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Three Days Grace-Last to know

Red-Let go,Let it burn,Already Over

Papa Roach-What do you do?

Pillar-You will lose it all

2015. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Annyira sajnálom ami történt, és együttérzek Veled, átérzem a fájdalmadat. Remélem hamar jobban leszel, tartsd észben, hogy hamarosan olyan jó dolog fog történni Veled, hogy ha visszanézed ezt a kiírt kérdést, nevetni fogsz rajta, hogy emiatt sírtál, amikor valójában ekkor kezdett minden igazán jóra fordulni!
2015. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést.Azért kérek szomorú, sírós számokat, hogy tudjak sírni és valahogy kiadni magamból a düht és feszültséget.A könnymirigyeim pedig kiszáradtak a sok sírástól még a nyár elején.(átvitt értelemben)

Nem tudok sírni, egyszerűen csak fáááj és nincs időm sirni mert minde nap 5 órát tanulok suli után+még ha dolgozatot is írunk...

Tudom hogy össze-vissza fogalmaztam, de fáradt vagyok

2015. nov. 4. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!