Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-17 Éves lányok, ti miről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 Éves lányok, ti miről beszélgetnétek egy fiúval ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenkinek más ízlése van, de ha gondoljátok írjátok le néhány mondatba a ti ideálotokat! :)
2015. nov. 5. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen pénzes és pénzes kihagytam valamit? Ja igen legyen pénzes amugy vicc volt de tényleg vannak ilyenek azokat kerüld
2015. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenféle popkult dologgal kezdem, pl filmek, sorozatok, zenék, youtube videók, játékok, stb aztán ha egyezik az ízlésünk akkor folytatódnak a dolgok ebben az irányban, ha nem hamar vége szokott lenni:D Aztán amiről még szívesen beszélek a hobbi, tanulmányok (érintőlegesen azért a sulit nem szívesen tárgyalom ki) szabadidődben mit csinálsz típusú dolgok.
2015. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolok, hogy ez az ideálom-e azt nem tudom... :)

Szóval szeretem, ha az illetőnek van olyan elfoglaltsága, hobbija, amiről szenvedéllyel tud mesélni. Mindegy, mi.

Nem kell, hogy kötekedő legyen, de ha valamivel kapcsolatban nem ért velem egyet, akkor azt merje értelmesen kifejteni. Nem árt ha vannak elvei.

Az se baj, ha miután magáról beszélt, felőlem is érdeklődik ;) az általában elég szimpatikus.

Ja és őszintén válaszoljon!

2015. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barmirol, amihez mindketten hozza tudunk szolni. Ez teljesen valtozo, volt akivel filmekrol, volt akivel sportrol, zenerol beszeltunk.

Idealom: magasabb nalam, humoros, sportos, tud velemenyt alkotni, van hobbija, elviseli, hogy "furat "eszem es fozok.

2015. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!