Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 152 cm vagyok (15/f),...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tank2000 kérdése:

Én 152 cm vagyok (15/f), sokan mondták már, hogy az alacsony fiukhoz alacsony lány illik, de nekem nagyon tetszik egy kB 165 cm magas lány és nem tudom, hogy mit szólnának ehhez?

Figyelt kérdés

#lány #szerelem #nem furcsa ez?
2015. nov. 6. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
mi a f**zt érdekel, hogy ki mit szól hozzá... már bocs a kifejezésért, de ma este mindenki ilyen stílust kap :)
2015. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Normális ember nem szólna rá semmit, mert nem az ő dolga és különben sincs gond egy kis magasság különbséggel. :)
2015. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy nemsokára behozod a lemaradást én 15 centit nőttem 2 hónap alatt kb ennyi idősen.
2015. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Semmit.Végül is mit szólnának azt,hogy"B..d meg 10 centi van köztetek!"Hülyeség.
2015. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

senki se hoz majd collstockot vagy mérőszallagot a magasságkülönbséget megmérni.

De valószínű, hogy a lány álma egy 180+ feletti csávő. (az esetek 99,99% a ezt diktálja.)

kívánom hogy ess bele a 0,01%-ba és sikerüljön.


Fel a fejjel!

2016. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra még semmit, mert szerencsédre attól, hogy meglátnak titeket együtt az utcán, még nem fogják tudni, hogy ilyen kérdéseket írkálsz ide. De a csaj nevében remélem, hogy nem jöttetek össze.
2016. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!