Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet egy 16 éves srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet egy 16 éves srác figyelmét megragadni?

Figyelt kérdés
Már két hónapja beszélgetünk ,felhív,találkozunk ő megmondta hogy.komolyan gondolja 2 ével ezelőtt mar voltunk együtt de annak vége lett mert keveset találkoztunk szóval az lenne a kérdésem higy egy 16 éves fiú figyelmét mivel tudnám megragadni mármint hogy kicsit bátorítsam higy én is akarom ezt a kapcsolatot na persze nem valami *ibancságra gindoltam.. Köszi a válaszokat 14L

2015. nov. 8. 20:27
 1/3 anonim válasza:
51%
egy tábla csokival :DD
2015. nov. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is, nem kell bátorítani, ha elég nyitott vagy, és kedves, másrészt meg a csoki nem jó ötlet, inkább egy ölelés!
2015. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez buta kérdés. El is mondom, hogy miért. Azért, mert minden ember más! Ha engem akarnál felszedni (a példa kedvéért, relax), akkor például simán menne, ha csinálsz egy küzdősportot, vagy egy harcművészetet. :P A legtöbb lányba beleszeretek, aki tud verekedni, az olyan szexi. Na, meg a tudat, hogy nem kell megvédenem az még jobb! :) Tehát ennyi! Vagy, ha imádod a repülőket, az is simán működne nálam! Aaaahh! Na, most magányosnak érzem magam! :/ Megyek is aludni! :( Azért remélem segítettem!
2015. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!