Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadták a szüleitek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadták a szüleitek, tesóitok, amikor bemutattátok a barátnőtöket/barátotokat?

Figyelt kérdés
Lányok, mit szólna a családotok, ha egy olyan srácot vinnétek haza, aki nagyon szereti az energiaitalokat és a söröket (de a család anti-alkoholista), akinek a hobbijai a zenélés és a vers írás, akinek fura az ízlés, és aki külsőleg is fura?

2015. nov. 10. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Fiu vok de azert elmondom a velemenyem ha nem problem. Szerintem mivel mas csaladbol vagytok, es a lany szeret teged, ezert a csaladjanak is el kell fogadnia. Nem a csaladnak kell szeretni teged, hanem csak a lanynak. Viszont Ha a lany szeret, akkor a csaladja is fog. Semmi kozuk hozza h mas az izlesed. Ez a szereny velemenyem. #bocs.az.ékezetért
2015. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem poenkodnak a baratommal:D igazabol szerintem a szulok eloszor kulso alapjan itelnek, es akkor lehet meg is banthatnak (miert vele vagy? talalsz jobbat stb), aztan ha jobban megismerik lehet rajonnek h tulajdonkeppen normalis a srac:D
2015. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!