Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (férfiak)! Nálatok előny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (férfiak)! Nálatok előny vagy hátrány, ha a lány nem az a hagyományos értelemben vett lány, hanem egy kicsit fiúsabb?

Figyelt kérdés

Hogy mondjuk szereti a szoknyát, a sminket, hanem az a kicsit fiús lány, aki inkább egy farmer + póló összeállítást díjaz, nem mint egy szoknya + ing, meg divatos cuccok?Én az utóbbihoz tartozom, és az érdekelne, hogy ez előny vagy hátrány, vagy nem is izgat titeket. Vagy, ha mondjuk lenne egy lány, és választhatnátok hogy "csajos" legyen, vagy egy kicsit fiús akkor melyikre szavaznátok? Illetve, nektek mi az ideálotok? (tudom hogy ez elég tág, meg mindenkinek más, meg hogy nem mindenkinek van, de mi lenne az, ami a legjobb lenne?)

14 vagyok, nem tervezek kapcsolatot, nem azért kérdezem, csak úgy kíváncsiságból :).



2015. nov. 11. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Lányként írok hogy hátrány. Megtapasztaltam sajnos
2015. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem a fiús lányokat.
2015. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lánytól függ, hogy mi áll jól neki, milyen összeállításban tud csinos lenni. Pl. valakin furcsán áll a szoknya. A smink meg más kérdés: amiről a nők megvannak győződve, hogy mi észre sem vesszük (mert persze olyan hülyék vagyunk), azt igenis észre vesszük, és nem feltétlenül szeretjük. Személy szerint a smink teljesen kihagyható.
2015. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

ha szépfiút akarsz aki leszar és csak arra kellesz neki akkor öltözz k**vának


amúgy meg ha a csaj normális akkor bármi jól áll neki, de tőled függ mit akarsz

egyértelmű hogy a kicsit fiús ruha nem vonz be annyi swag pávát aki dugni akar

2015. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú bakker a kérdés címéből már azt hittem f@$zod van...


Amúgy ha jól nèz ki akkor nem zavar a dolog ;)

2015. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38 éves férfi fejjel elmondom, hogy szerintem egy nő legyen nőies. Ez nem azt jelenti, h Qrvának kell öltözni, de nem nőies ha egy lány farmerben meg pólóban jár. Egyébként Te még nem vagy igazi nő, csak gyerek (ne sértődj meg kérlek) ezért most még simán belefér a farmer+póló, lényeg hogy jól érezd magad. A sminkről: Egy szép nőnek nagyon kevés, vagy semmi smink nem kell hogy szép legyen. Akármennyire elcsépelt frázis, mégis így van: az igazi szépség belülről fakad. Ettől még, ha van valamilyen alkalom (tehát nem akkor, ha kenyérért mész a sarki Tecsoba) nyugodtan sminkeld magad, de csak alig észrevehetően. Az erős smink csak idősebb nőknek lehet előnyös, fiatal lányon Qrvás hatást kelt. Ennyi.
2015. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4: nem szèpfiút szeretnèk majd a kèsőbbiekben, a pávákat meg nem szeretem mert a legtöbbjük bunkó :P.

5: köszi :)

6: nem sèrtődtem meg, bár 14 èvesen már nem vagyok gyerek de mèg felnőtt sem :)

Mindenkinek köszönöm a választ :)

2015. nov. 12. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezettem azt szeretem, ha egy lány kicsit fiús, van egy kis rockeres beütése (ha teljesen rocker azt már nem szeretem), nem szeretem a nőies lányokat.
2015. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálunk van egy gyerek akire teljesen a fiú magatartás illik. Nem tudom másoknak mi, de nekem ez egyértelműen hátrány.
2015. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!