Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedhet így egy fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhet így egy fiú?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok és a legjobb barátom egy fiú akivek lassan 10 éve vagyunk legjobb barátok. Mostanában elég érdekesen viselkedik. Van egy barátnője lassan egy éve lesznek együtt én mégegyszer se találkoztam a lánnyal amit kicsit furának tartok.Amit még furábbanak, hogy haverjai megjegyezték előttem ,hogy ebből nem lesz-e baj.Mostnában alig találkoztunk,ha beszélünk is bunkó és nem tudd normálisan kommunikálni. Még régebben megismerkedtem egyik haverjával akivel kavartam. Nem régis és ugye ezt tudja és azt is ,hogy nekem tetszik a haverja és akárhányszor felhozom nem nagyon akar róla beszélni. Nem akar ebbe nekem úgymond segíteni,pedig régebben mindig összeakart hozni mindenkivel.Nem értem miért ilyen , ha írok neki csak megnézi és ennyi nem foglalkozik velem ami azért rosszul esik. De, ha nagyon ritkán találkozunk élőbe nagyon jól elvagyunk és így fel se tudom ezt hozni mert hülyének nézne.

Valaki tudna segíteni vagy ötletett adni mi lehet ennek az oka ?


2015. nov. 15. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátnője az oka szerintem. Nem akarja a srác,hogy úgy tünjön a csajnak,hogy veled kavar/meg akarja akadályozni,hogy bele ess. Beszéld meg vele. 15/F
2015. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem belédesett, viszont nem akarja, hogy tudd, mivel barátnője van, és őt is szereti.
2016. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!