Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti csináltatnátok úgy tetoválá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csináltatnátok úgy tetoválást ha kiskorúak lennétek, már két éve járnátok a barátotokkal, ő lenne az életetekben az első fiú akivel járnátok (első szerelem)?

Figyelt kérdés
Ő is akarná a tekót, de viszont távkapcsolat, és nemrég szakítottatok egy másik lány miatt, de végül őt ott hagyta volna miattatok és veletek folytatta volna a kapcsolatot? Egyébként a másik keresztnevének kezdőbetűjét szeretnénk csak megcsináltatni kb 1x1 cm-esben. 16/L és 17/F

2015. nov. 16. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
En nem csinaltatnam meg mert remelem hogy soha nem szakitotok de egyszer biztos fogtok es akkor ott marad az a betu es ha csalodast okoz neked akkor mindig ra nezel arra beture es eszedbe jut hogy mekkora csalodast okozott neked..szoval en nem csinaltatnam meg..
2015. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem csinálnám egy részt mert kiskorú vagy szülöi engedély is kell más részt távkapcsolat harmad részt hülyeség
2015. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ne!Fiatalok vagytok ti is :) nem érné meg hidd el.Előttetek az élet tűzzetek ki egy célt pl hogy ha 20 évesen együtt lesztek akkor megcsináltassátok
2015. nov. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de butaság ilyet csináltatni... :) Nem egy esetet hallottam, hogy ezek után összevesztek, a tetkó meg ottmarad... Inkább vegyetek 1-1 medált a másik keresztnevének a kezdőbetűjével, az is szinte mindig rajtatok lehet... :D 17/L
2015. nov. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Nekem a te korodban 3 éves kapcsolatom volt. Első szerelem, és nagyon nagy volt.

Most, közel a 30-hoz azt mondom, ha most rajtam lenne annak a srácnak a neve, a kezdőbetűje, vagy akármi, ami egy kicsit is rá emlékeztet, felkötném magam :D

2015. nov. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
59%
Csak véletlenségből megkérdezném tudod egyáltalán, hogy minek szeretnél egy kezdőbetűt magadra tetováltatni? Láttál már olyant, hogy valakinek egy medál lóg a nyakában, mondjuk lány létére István felirattal??? Szerinted ez nem gáz? A tetoválás ennél trébb lenne....
2015. nov. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs ha bunkón fejezem ki magam, de 16-17 évesek vagytok és sok minden történhet, és nekem szépen szólva kellemetlen lenne, ha 5-10 év múlva férjhez mennék máshoz, gyerekeim lennének, az az első szerelmi srácnak a neve meg örökre ott virítana.
2015. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó ötlet.

Nálunk is felmerült 4 éves első kapcsolatban és azóta túl vagyunk egy megcsaláson, ezer szakításon.

Szerencsére azóta megtaláltam az igazit, akivel már az esküvőt tervezzük, ha minden jól megy.

Ha rajtam lenne az első szerelmem kezdőbetűje, akkor ha engem nem is zavarna, akkor a páromat biztos és valahogy le akarnám szedetni, hogy neki ne legyen kellemetlen emlék.


Viszont az első párommal vettünk egymásnak egy félbetörhető szív medált, amibe belegravíroztattuk egymás kezdőbetűjét. Párom sírta ki, hát hagyjuk hogy hányszor volt rajta... De emléknek megmaradt, viszont nem kell állandóan látnom, ahogy neki se.


Gondolj csak bele, már volt egy szakításotok, pedig még alig voltatok együtt. Nem hiszem, hogy hosszú távú kapcsolat lesz, vagy nem kéne annak lennie, mindkettőtök érdekében.


De nyugodtan képzeld el azt is, hogy te mit éreznél, ha összejönnél egy fiúval, akinek az exének a kezdőbetűje van a kezére tetoválva?

22L

2015. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
51%
nem csaináltatnák tetkót senkinek a semmilyéről
2015. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!