Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Külső: 151cm Belső:kedves

35-37kg aranyos

Barna szem segítőkész

barna haj gondoskodó

75cm mellkas mindet tud ki mit hova rakott


2015. nov. 17. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez egy elég furcsa leírás volt oO

Amúgy ezek alapján nem lenne akadálya. Az utolsó mondatot viszont nem egészen értem..

2015. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég csontváz. Ráadásul ha az arca nem valami szép, akkor megette a fene az egészet.
2015. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne írd ki 2x pár óra eltéréssel ugyanazt a kérdést :* ;)
2015. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ennyi alapján igen, de a külső értékeléséhez esetleg tudnál/szeretnél képet küldeni?
2015. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan az a válaszom, mint ezelőtt (nézd vissza; % alapján megtalálsz elméletileg)

Viszont az egy dolog, hogy minden tudsz, hogy ki mit hova rakott, csak ha te elraksz valamit... na azt megtalálni az igazi tehetség xDDD

Én idáig csak úgy jártam, hogy ha bármit elraknak, ami az enyém: arra ő nem emlékszik én pedig napokig nem találom meg XD

pl. anyukám: sótartóba cukrot; cukortartóba sót tesz, persze, hogy tudja, hogy melyikben van, csak éppen a kávénál nem túl kellemes a fürdőbe rohanni

2015. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!