Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, ha bejössz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, ha bejössz egy fiúnak, de az alapjáraton félős / vagy nem mutatja ki túlságosan az érzéseit?

Figyelt kérdés
És ha ráadásul még nem is ismeritek egymást, max látásból? ( Bocsánat a "hülye" kérdésekért, csak valahogy még sem tiszta ez a helyzet. ) Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat. :*

2015. nov. 17. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon feltűnő jelei nincsenek, hiszen ha félős gondolom azon van, hogy ne vedd észre hogy tetszel neki(magamból kiindulva :D). Szerintem, ha sokszor jön szembe a folyosón, van olyan helyen ahol te is pedig semmi dolga nincs ott akkor valószínűleg csak azért van ott hogy téged láthasson. Ha véletlen találkozik a tekintetek akkor egyből elnéz máshova viszont legszívesebben téged nézne egész nap, persze úgy hogy ne vedd észre.
2015. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2015. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elpirul félénken,nem mer rád nézni
2015. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az első teljesen jól leírta, én is ugyan olyan vagyok, de még sem tudtam volna megfogalmazni olyan jól. :)
2015. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló: Kösz, csak leírtam a szokásaimat :D Pedig van egy lány, 2 évvel fiatalabb nálam, már egy hete csak rá birok gondolni, állandóan ideges vagyok, már étvágyam sincs. Többször is láttam már a folyosón, de semmi jelét nem láttam hogy egyáltalán észrevette volna hogy létezem... Eléggé "válogatós" vagyok,ő az egyetlen lány aki bejön az egész iskolából (300 gyerek kb), mind kinézetre tökéletes, mind stílusra tökéletes nekem. De mivel semmi jelét nem látom hogy érdeklődne, ráadásul nem is ismerjük egymást nem merek odamenni hozzá, mert ha én már itt teljesen kivagyok az idegtől és odamegyek és elintézi egy egyszerű "Bocs, de nem"-el akkor nem tudom mit csinálok magammal :D Nem volt még semmiféle fiúja, ahogy elnéztem kicsit félénk(?) a fiúkkal, legalábbis mindig a barátnőjével látom, képein is vele van vagy egyedül. Egyetlen egyszer volt, hogy rám nézett amikor én jöttem le a lépcsőn ő meg épp fellépett rá akkor rám nézett, de aztán egyből lefele nézett, szóval vagy olyan ronda vagyok vagy tetszek neki (már minden hülyeséget bemagyarázok magamnak :D) csak jól titkolja. Pedig ha valami kis jelet is mutatna.. na mindegy majd lesz valami.
2015. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Huha, köszönöm ezt a sok választ, azt hiszem elég sokat segítettek. :) Egyébként én 17, ő pedig 18 ( körül van ,de csak mert nem ismerem személyesen, értitek :D )

#1 Kérlek, ne legyél ilyen bizonytalan, és egyikötők se! Ne féljetek, hiszen Mi is emberek vagyunk, biztos vagyok benne, hogy senki se fog Titeket porig alázni!:) Ha meg belegondoltok, én itt epekedek, hogy bárcsak leszólítana vagy valami, úgyhogy könnyen lehet, hogy az a lány is csak rátok vár!:) Szerintem nyugodtan adhatnátok egy esélyt magatoknak, hiszen nem kell egyből arra gondolni, hogy 'úristen úgysem vagyok jó neki, meg úgyis csak elutasítana' :)

Bocsánat ha elírtam valamit, csak telefonról kissé nehézkesen ment a gépelés!:)

2015. nov. 18. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!