Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, éreztetek már ilyet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, éreztetek már ilyet fiú iránt? Mit csináltatok? Fiúk is válaszolhatnak, mit tennétek, ha egy lány ezt kéri.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, járni mem járnék vele, mert annyira nem illenénk egymáshoz. Egyszer csókolóztunk és azóta mindig azon jár az agyam, hogyan lehetne megismetelni vele még sokszor. Nem tudom hovs tenni ezt az érzést, aludni sem tudok miatta, annyira akarom.
2015. nov. 18. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, figyelj... Nem vagy belé szerelmes, de megcsókolnád? Valamit biztos érzel iránta. Én még nem éreztem ilyet, de szerintem a tudtodon kívül szereted. :-) Bocsi, ha nem sokat segítettem...
2015. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tetszünk egymásnak, de járni egyikünk sem akar. :) köszönöm
2015. nov. 18. 17:12
 3/9 anonim válasza:
63%
Mély nézzen a szemébe,fogd meg a kezét és lágy hangon érzékien mond neki, hogy " le akarlak szopni "
2015. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó, de nem azt akarom. :D
2015. nov. 18. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Teremtsd meg, vagy segitsd megteremtődmi a helyzetet. Ergo menjetek valahova iszogatni, üljetek egymáshoz csókközelbe, és egyétek egymást. Azért jó úgy hogy nem jártok, mert egy csók szart se jelent. Nyugodtan lehet mással is :D én persze nem akarok ilyet
2015. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen dolog ez?
2015. nov. 18. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Eliza, te vagy az?! Ha igen, várom a privátot 😘
2015. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Aranoxx válasza:
Fu nem tudom hogy aktuális e még de ha igen akkor azt tudom javasolni hogy próbáld meg megkérdezni a fiútol hogy akarja e még ő is ezt ha igen uccu neki :)
2016. nov. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már nem, de azért aranyos vagy, hogy írtál, köszi :)
2016. nov. 20. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!