Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy a barátnőm jelöltje bejön nekem?

Figyelt kérdés

Biszex srác vagyok, és van egy nagyon jó barátnőm, nagyon szeretem őt (barátilag). Tudja rólam, hogy biszex vagyok, ezzel nincs gond.


Tegnap bemutatott az egyik haverjának, akivel szeretne összejönni. Ilyen még sosem volt, de most először egyezett az ízlésünk, és ugyan nem mondtam neki, de nekem is nagyon bejön a srác... ez mennyire gáz?



2015. nov. 20. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az tok mindegy a sztoriban, hogy biszex vagy-e vagy sem... Az meg, hogy bejon, egy dolog, ne is annyira gaz, maskerdes, hogy akarsz-e tole valamit. ;)
2015. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nem te döntöd el, ki jön be neked.
2015. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Természetesen nem akarok a sráctól semmit, ez semmilyen szinten nem fordult meg bennem... amúgy már megbeszéltem a barátnőmmel, elmondtam neki, hogy a csávó, akivel össze akar jönni, nagyon bejön nekem.


Kiröhögött =D

2015. nov. 20. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!