Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem tudok beszélgetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok beszélgetni lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha egy lánnyal beszelgetek szinte csak o beszel én meg csak hozzá fűzök valamit. Ha tobben vagyunk akkor jobban megy a beszélgetés mint kettesben. Meg ha én elkezdek valamit mondani igy érzem hogy a lányt ez nem érdekli.
2015. nov. 20. 17:54
 1/4 anonim válasza:
Légy bátor, ne fojtsd magadba a szót :) Nem egy jó pont ha a lány látja rajtad hogy félsz. Hozz fel témákat és lazulj el :D
2015. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vannak lányok akiket mar jo ideje ismerek, mondhatni barátok vagyunk, de nem sokat fejlődtem, de megnevettetni megtudom őket.
2015. nov. 20. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem ártana tudni... Ha 14-15 vagy az alatti, nem meglepő, ott még eléggé el van különülve a két nem ahogy észrevettem, szinte még fennáll a "harc"... Én meg alapjáraton jobban kijövök pasikkal, mert olyan az érdeklődésem, nem sok lányt érdekelnek a videojátékok meg a gépek. Nem biztos, hogy benned van a hiba, sokan 16-18 évesen is ott vannak leragadva, hogy ha nincs közös érdeklődés, nincs miről beszélni... Ha van, nyilván könnyebb és jobb alap egy kapcsolatnak, de sok más témát is fel lehet hozni. 17/L
2015. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2015. nov. 21. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!