Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknak hogyan lehet a legegys...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak hogyan lehet a legegyszerűbben túllépni a szerelmükön?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves fiú vagyok és majdnem 1 éves kapcsolatomnak lett vége, nem az a tipikus tini párkapcsolat, hanem tényleg szerettem őt, de már nem tudtuk tovább folytatni (az én gyerekességem miatt is) és most nagyon össze vagyok törve mert barátságot se akar emiatt pedig folyton azon kattogok, hogy vajon mikor ír? mit csinál? gondol e rám? meg ilyenek. Most nagyon depis állapotban vagyok és nem tudok mit kezdeni magammal, mert sajnos egyedül vagyok itthon és mindenről ő jut eszembe szóval nem tudom magam lekötni semmivel. Valaki olyan fiú aki túl van ilyen kapcsolaton megosztaná velem hogy mit csinált ilyen helyzetben?

2015. nov. 22. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is elveszítettem valakit, akit nagyon szerettem/szeretek. Nekem verekednem kell, harcolni valakivel. Megnő a pulzus és az adrenalin szint, másra nem tudok koncentrálni és ennyi. Felszabadulok, jól esik.
2015. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De én nem vagyok olyan :)

2015. nov. 22. 17:24
 3/7 anonim válasza:
Probald meg vissza szerezni.
2015. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sportolj tölcsd ki az időd. Hidd el jobb lesz pl meny le korizni ha nem tudsz (mint pl én) akkor tanuld meg kondiz fuss húzozkodj bármi
2015. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Visszaszerezni nem tudom :)

És nem éppen vagyok az jó kondis gyerek :D

De köszönöm a válaszokat! :)

2015. nov. 22. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:

foglalkozz azzal amit szeretsz,de a csajod miatt nem voltrá időd,pénzed,energiád.

esetleg gyereát és takarits nálam.

2015. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi 6os most takarítottam itthon :DDDD Megpróbálok, de mindig tudtam mindent csinálni amit szerettem ezért nehéz
2015. nov. 22. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!