Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetném túl magam a lányon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném túl magam a lányon?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki bejelentette, hogy talált másik fiút. Nem volt kijelentve, hogy együtt vagyunk, de én nagyon sokat éreztem (érzek) a lány iránt. Több forrásból úgy tudtam, hogy ő ezt viszonozza, és úgy is viselkedett velem, aztán egy nap közölte, hogy van másik fiú.

Ez nekem nagyon rosszul esett, és még mindig szeretem. Egy hete történt. Azóta nem is beszéltünk. Hogy tehetném magam túl rajta? Kérlek segítsetek!


2015. nov. 22. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
vezesd le valami sporttal pl gyúrj egy kicsit ha én feldúlt vagyok vagy valami bánt akkor egy intenzív edzéssel kiadom magamból és felvidít és tereld el róla a gondolatodat sz*rd le majd lesz más aki értékelni fog
2015. nov. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Konditerembe járok, akkor megpróbálok egy keményebb napot tartani holnap. :)
2015. nov. 22. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!