Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a az újonnan pár hetes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a az újonnan pár hetes kapcsolatomban a barátnőmet elhívta egy fiú szalagavatós táncra vacsorára és bulira és igent mondott akkor van okom a féltékenységre? Ez nem ilyen dolog pont hogy ekkor szedik fel a csajt?

Figyelt kérdés
és nem tudja miért viselkedek hülyén sokszor meg idegesen..

2015. nov. 24. 15:59
 1/4 anonim válasza:
Mivel a kapcsolatotok még elég friss tényleg nem éri meg a szemére hányni, ha mással megy szórakozni, mert a lány ebből azt szűri le, hogy "ha már most így parancsolgat nekem, mi lesz majd a későbbiekben?!" szóval nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, lehet, hogy csak így akarja próbára tenni a türelmedet és a megértésedet. Ha a helyzet kb. 1-2 hónapon belül se változik, és téged továbbra is zavar a dolog, akkor ideje lesz leülni és őszintén, hosszasan megbeszélni egymás között a nézeteltérések okát.
2015. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem van okod rá, nem akarlak nyugtalanítani, de ez a véleményem!
2015. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én teljesen biztos vagyok benne hogy szeret engem nagyon... és én is nagyon szeretem. Nem hinném hogy próbára akar tenni, csak ennyit mondott az egészre hogy nem akart nemet mondani mert a srácot ismeri már jó pár éve a sulijából. Nem mondtam még neki egyszer sem hogy zavar, csak néha ez miatt furcsán viselkedtem, de igenis böki a szemem de nem mondom neki.
2015. nov. 24. 17:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Okod? Van..

Mondjuk függ attól, hogy milyen viszonyban van a sráccal. Tudsz róluk valamit?

2015. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!