Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem le ezt a felelmem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le ezt a felelmemet? (Szemkontaktus)

Figyelt kérdés

Nem merek ránézni 1-2 mp-nél tovább egy olyan fiúra, aki tetszik, mert attól felek/azon agyalok, hogy vajon mit gondolhat rólam?! :/

felek, hogy közben esetleg, ahogy nézem, hogy milyen helyes hülye fejet vágok :/


Szerintetek ezen hogy lehetne könnyen/viszonylag könnyen változtatni/segíteni?

( azon kívül, hogy nézzek mar ra :D hiába hatarozom el magamban, hogy nem nézek el, egyszerűen nem megy :/)


15/L



2015. nov. 26. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez normális. én se merek hosszú ideig olyan fiú szemébe nézni aki tetszik :D de ha gondolod próbáld meg azt h erőt veszel magadon... jobbat én se tudok :P

15/L

2015. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit a zárójelben leírtál igazából azt szerettem volna elmondani,mert én pont így tettem.

De azért mondok még egy trükköt.Most nézz egy olyan fiúnak a szemébe aki régebben tetszett.Gyakorold azon.Ha ez nem használ akkor nézd addig a kiszemelted ameddig rád nem néz.Venni fogja a lapot.

2015. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Viselkedj úgy, ahogy ösztönösen jön, az a legjobb. Nem kell magadat bátrabbnak mutatnod, mint amilyen vagy. Van még, aki értékeli, ha pirulni lát egy lányt... Nem kell elsietni semmit.
2015. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En sajnos (vagy nem) nem vagyok pirulos :/ :D
2015. nov. 26. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!