Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Bejönne nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejönne nektek egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Aki jobban szeret egy "igényes" szép bakancsot egy combig érő csizmánál vagy magassarkúnál. Nem sminkeli agyon magát max egy kis szempilla spirál. Vannak úgymond "nőiesebb ruhái amit hord, de alapvető ruha darab a kockás ing :D. Azt mondják róla hogy kinézetre aranyos, mert tulajdonképpen elég alacsony, és állítólag vicces :'D de nem az a nagyon vékony, nem is kövér, az a tipikus közép alkat. Mindenfajta zenét meghallgat, és egy kicsit túl sokat tud beszélni, de megtudja hallgatni a másikat. De ha valami nem tetszik neki, akkor a véleményét hangosan kinyilvánítja, ami nem mindig sül el jól, de nem kötekedős.

Bocsi , hogy hosszú :'D


2015. nov. 26. 20:28
1 2
 1/17 redghost ***** válasza:
100%
Hozzám jössz?? :D :D :D - Nah viccet félretéve nekem bejönnek az ilyen lányok.
2015. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 hopsalappipó ***** válasza:
csatlakozom az elottem szolohoz :D
2015. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :'D

De jöhet még :3

2015. nov. 26. 21:03
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be, ha valaki az egóját fényezi ^^

Zicher nem ilyen vagy, ez csak egy idea.

2015. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Érdekelne miből gondolod...
2015. nov. 26. 21:09
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem hittem, hogy ezen az oldalon valaha láthatok olyat, hogy minden enét meghallgat valaki, mert eddig csak rockerekkel, meg nem tudom mikkel találkoztam. (Nem sértésből, de tényleg lekorlátolt zenei ízlésű emberek írását olvastam) :) Szóavl olyan nyitottnak tűnsz a dolgkora, nem vagy cicababa, sem csontos, viszont túlsúlyos sem (Ami azért bárki bármit mond, számomra fontos és szerintem sokaknak az) és az is jó, ha elmondja a problémáit, hiszen csak így ehet megoldani. Tehát a leírás alapján pozitív benyomást keltett. :)

De azért biztos van rossz tulajdonság is.

2015. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Miért akarnám idegen embereknek fényezni az egómat? mi hasznom lenne abból? Ez csak egy sima kérdés, nem álltam le részletezni tulajdonságokat, én csak egy véleményre voltam kíváncsi..
2015. nov. 26. 21:12
 8/17 A kérdező kommentje:
Persze hogy van rossz tulajdonságom... kinek nincs? :'D Köszi a válaszod
2015. nov. 26. 21:14
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert álságos kérdés, azé'. Egy ideális nő, aki a legtöbb pasi álma, nem itt fog feltenni "ugye milyen fa.sza vagyok?" kaliberű kérdéseket. Van nekik jobb dolguk is, erősen gyanítom.
2015. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hm... eddig úgy vettem észre a "legtöbb pasi álma" aki a mínuszokban is miniszoknyában és tűsarkúban járkál fel alá, akkor lehet tévedtem... de nem hiszem :'D
2015. nov. 26. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!