Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány/fiú, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány/fiú, aki felirogatta/felirogatja, hogy mit csinál a kiszemeltje?

Figyelt kérdés

szóval pl.: ma rámnézett és szemeztünk, stb..


ilyenekre gondolok, akár hosszabban kifejtve


ha van, akkor ha összejöttél, azzal, aki tetszik ő tudja, hogy te ilyeneket felirtál?

ha tudja, akkor elolvastátok már egyutt? :)



2015. nov. 27. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Bocsi de nekem ez egy kicsit beteges... Nem felírni kell meg kell élni. Az élet nem olyan mint egy regény nem elolvasni kell hanem megélni mert ha igazán élsz akkor megjegyzed örökre.
2015. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, bar szerinrem jó néha visszaolvasni a dolgokat, de mindenkinek más a véleménye :))
2015. nov. 27. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl sok volt a Mirai Nikki...
2015. nov. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt se tudom mi az :'D
2015. nov. 28. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!