Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek tetszik ha egy fiúnak van egy rövid szakálla, vagy borosta?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, nem tudom smárolásnál hátrány-e

2015. nov. 29. 22:53
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szia, ez ízléstől függ. Nekem például nem tetszik, de ez nem azt jelenti, hogy más lánynak nem tetszene :)

16/l

2015. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A borosta nagyon szexi, de a kisebb szakáll már annyira nem bejövős:D

16L

2015. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően azt mondom, hogy a borosta nagyon jól tud kinézni, de sajnos nem mindenkinek áll jól. Ha viszont te úgy gondolod, hogy neked jól áll, akkor mindenképp tarts meg legalább egy kis borostát, mert nagyon férfias kinézetet ad. :)

16/L

2015. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A szakáll az már nem tetszik, de a borosta jól tud állni. Meg az szerintem mèg csóknál sem lenne gond, bár tapasztalatot erről nem tudok mondani:) 16/l
2015. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mutatsz képet priviben és megmondom, jól áll-e neked
2015. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Onnan tudod, hogy egy lányból nő lett, hogy már nem panaszkodik a szakáll miatt. Kislányokat nem kapsz szakállal.
2015. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kkicsii ***** válasza:

Imádom!!:-))

Persze függ attól, hogy mennyire áll jól a viselőjének.

19/L

2015. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6-osnak nagyon igaza van. :D

Nekem mindkettő bejön, a legtöbb pasinak jól is áll. :D Engem csak a Szupermárió-stílusú bajszokkal lehet elijeszteni, attól rémálmaim lesznek, meg a nyári mikulásoktól...

A borosta kissé szúr smárolásnál, de elviselhető, legalábbis szerintem, na meg megéri a kinézet miatt. :D

17/L

2015. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom vele.
2015. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szakáll nagyon kevés embernek áll jól , de akinek igen . annak nagyon , rajtuk tetszik. A borosta nem tetszik és borzasztóan szúr.
2015. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!