Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti hogy viselkedtek ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti hogy viselkedtek ha egy lany tetszik?

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha félénkebb akkor nagyon feltűnő jelei nincsenek, hiszen azon van, hogy ne vedd észre, hogy tetszel neki. Szerintem, ha sokszor jön szembe a folyosón, van olyan helyen ahol te is pedig semmi dolga nincs ott akkor valószínűleg csak azért van ott hogy téged láthasson. Ha véletlen találkozik a tekintetek akkor egyből elnéz máshova viszont legszívesebben téged nézne egész nap, persze úgy hogy ne vedd észre.
2015. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Keresem a szemkontaktust,és ha megvan tartom sokáig. Ha félénkebb a lány,akkor esetleg rögtön elnéz,ha kevésbé,akkor egész sokáig lehet vele szemezni. Suliban van egy gyönyörű csajszi,vele szoktam néha így. Ő a bátrabbak közül való.


Amúúgy keresem a társaságát,igyekszem minél jobb beszélgetést kialakítani,ami élvezetes is,nem csak a mizu,semmi,milyen zenét szeretsz stb.


Meg figyelem a jeleket,és ha látok visszajelzést,akkor lépek,ha nem,akkor nem.


18F

2015. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez nagyon relatív dolog.. Kb ahány fiú annyiképpen. Én pl mosolyogva köszönök rá, ezzel tudatva vele, hogy örülök, hogy látom, próbálom támogatni dolgokban, viszont ha annyira dögös a csajszi akkor kicsit zavarba is tudok jönni néha.. Már ha olyan mosolya van vagy olyan dögösen néz, vagy a kettő egyszerre:D Tudom hogy senkit nem érdekel, de főleg az olyan tud zavarba hozni, amikor egy lány félénken mosolyog, mert az nagyon durván szexi:D
2015. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is szemezek vele.

De ha már beszélő viszonyban vagyunk: Feltűnően nagy vigyorral köszönök neki, messzebbről pedig integetek is mellé(mondjuk ez nem feltétlen jelzi,hogy tetszik).

Mindenképpen elkezdek vele beszélgetni, sokat érdeklődök.

Ha már ennél is jobb viszonyban vagyunk, akkor adok neki puszit, esetleg megölelem(mondjuk ilyet inkább csak randin). És gyakran hozzáérek valamilyen módon.

2015. dec. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!