Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány a suliból (? )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a suliból (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves fiú vagyok,eddig háromszor voltam szerelmes,kétszer reménytelenül.Nem is akarok szerelmes lenni,de van egy lány a suliban aki nagyon meg fogott.Minden nap látom,mindig a baratnőjével van,de csendesebb,visszahúzódóbb lánynak tűnik,de láttam már fiúval beszélni.Nem tudom hogy hívják,de fiatalabb nálam.Azt hogy odamegyek hogy szia "xy" vagyok,téged hogy hívnak,azt elég gáznak tartom,és egyből le vágja hogy valamit akarok.Pedig csak szimplán tetszik,nem akarok szerelmes lenni,főleg hogy nem is ismerem.Ez a tetszés meg fog szűnni ha nem foglalkozok vele?Mert mindig amikor meg látom,vagy látom hogy pont felém néz furcsán kezdek viselkedni,és nem igazán hallom pl amit a haverom mond,vagyis akararom nélkül rá koncentrálok,pedig csak tetszik.Annyi a lényeg hogy nem biztos hogy be jövök neki,meg nem is akarok senkivel össze jönni,még ra érek,csak amikor meg látom mindig furcsa érzés tölt el.Mit kéne tennem?Mert vagy meg kéne ismernem,csak nem tudom hogyan,vagy inkább hagyjam mert még rá ér,vagy mert csak tetszik,és az el fog múlni.



2015. dec. 2. 20:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha rosszul fogalmaztam,és hosszú lett.
2015. dec. 2. 20:47
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet többre mennél vele ha ezt neki irnád le vagy mondanád el igy ahogy van, az érzéseiddel együtt, ha nem egy bunko ribi, akkor érteékelni fogja h öszintén elmondod neki h mi van, meg az akkor felejtsd el
2015. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pedig ha nem mész oda az életben nem jössz össze vele.....
2015. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a dilemmád. Ha akarsz tőle valamit, úgyis meg kell tudnia előbb vagy utóbb, tehát menj oda, hívd el moziba, cukrászdába, aztán kufirc.

Ha meg nem akarsz semmit, szard le! Töketlen félkegyelmű...

2015. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia :)

Próbáld meg, simán lehet, hogy tetszel neki. Ha pedig nem, és még esélyt sem ad arra, hogy igazán megismerjen, akkor felejtsd el a lányt! Kezdetnek mondjuk ráírhatnál :)

15/L

2015. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak:nem tudom hogy hívják

utolsó előttinek:nem töketlen vagyok csak még nem tudom hogy mit csináljak,mert csak simán tetszik.És az csak egy dolog és ha belsőre nem jön be akkor nem fogok vele foglalkozni,és ha netalán be jövök neki akkor az olyan mintha csak "játszadoztam" volna vele

2015. dec. 3. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 ?? Te min élsz, citromon? Miért nem tudsz normális hangnemben válaszolni? Egy egyszerű kérdés volt egy valószínűsíthetően amatőr sráctól (ami nem rossz dolog!), nem kell lehordani! Aztán még ott van a kufirc is.. Istenem..


Szerintem nem indok az, hogy még ráérsz. Ha tetszik, tetszik. Menj oda hozzá (én lány vagyok, és egyáltalán nem tartanám gáznak hogyha ez történne), és beszélgess vele. Legrosszabb esetben is max barátok lesztek, de naés? Ha nem hallod mit mond a haverod, furcsán viselkedsz szerinted elmúlna azzal, hogy továbbra se mész oda? Nem. Inkább szedd össze magad, és ismerkedj!!

2015. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehogy ráírj te szerencsétlen... menj oda, vagy ne menj, de nehogy ráírj!
2015. dec. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!