Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17-18 éves lányok! Összejönnét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 éves lányok! Összejönnétek egy 1 évvel fiatalabb fiúval? És egy 1 évvel idősebbel?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is meg, hogy miért!
2015. dec. 6. 14:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert ha tetszik, akkor rohadtul nem számít 1 év ide vagy oda:D 18l
2015. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

1 évvel fiatalabbal nem hiszem... csak ha nagyon kedvelem. én 17 vagyok, és egy 16 éves fiú még olyan kisgyerek...

1 évvel idősebbel meg persze, összejönnék. szerintem az a jó ha idősebb nálam.

2015. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy évvel idősebbel persze. Fiatalabbal csak akkor ha érettnek tartom. Dehát ez egyéntől függ.
2015. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

# 1: Én is ezt tartom az értelmes hozzáállásnak.


# 2: Ha a 16 éves fiú hozzád képest kisgyerek, akkor te a 18 éves fiúhoz képest hogyhogy nem vagy az?

Amúgy meg van olyan ismerősöm, aki 16 évesen szellemileg érettebb egy átlag 18 évesnél.


# 3: Igen, szerintem is egyénfüggő. Amúgy meg mi van, ha idősebb nálad, de éretlen? :D

2015. dec. 6. 15:18
 5/13 anonim ***** válasza:

1 évvel idősebbel szerintem természetes minden lánynál.

1 évvel fiatalabb fiú iránt pedig most is érzek jóval többet, mint barátság.

2015. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

persze, van olyan is. De akkor nem jönnék össze vele.

(#3)

2015. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. azért ez köztudott hogy a lányok szellemileg mások :D értettebbek. volt már kapcsolaton jóval idősebb férfival is, és soha nem volt azzal gond hogy éretlen lennék hozzá.
2015. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fiatalabbal biztos nem jonnek ossze, mert altalaban eretlenek lelkileg es testileg is.

Az 1 evvel idosebb mar jobb lehet egy fokkal.

Szerintem jobb a kicsit nagyobb korkulonbseg...

17/L

2015. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

# 5: Tehát akkor szerinted 1 év nem akadály egyik esetben sem.


# 6: Értem. De akkor az 1 évvel fiatalabbaknál is lehet így. Ha nem érett, nem jössz össze, különben igen. :D


# 7: [link]


Nem, nem érettebbek szellemileg a lányok.

De szerinted igen, akkor fejtsd ki, hogy miért gondolod így.

Én úgy gondolom, hogy átlagban ilyen korban mindkét nem éretlen (szellemileg), de vannak kivételek.

2015. dec. 6. 16:37
 10/13 A kérdező kommentje:

# 8: Te is kifejtheted, hogy miért érettebbek lelkileg, szellemileg a lányok. Sok helyen hallottam már, de megfelelő érvekkel senki se tudta eddig alátámasztani.


Az meg, hogy testileg érettebbek... El kellene gondolkodnod, hogy nem-e benned van a hiba, hogy egy átlagos testű veled egykorú fiúhoz nem tudsz vonzódni, és hogy nincsenek-e túl nagy elvárásaid, ami a férfiak testét illeti.

2015. dec. 6. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!