Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a buszon leülne mellétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a buszon leülne mellétek egy lány, zenét hallgatna és amikor odanéztek, látjátok, hogy énekel némán. Meg akarnátok ismerkedni vele? Szimpatikus, vonzó lenne?

Figyelt kérdés
Egy kb átlagos lányt vegyünk példának.
2015. dec. 7. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha pl. black metalt hallgatna, és hörögne, akkor mindenképpen.
2015. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha már zenét hallgat, és még tátogja is, az már épp elég ahhoz, hogy megismerkedjek vele, és a barátnőm legyen! Teljesen mindegy az összes egyéb külső, belső adottsága!
2015. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én egyenesen a szájába tenném pont amikor nyitja ki az énekhez
2015. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
igen, ez tök szimpi nekem
2015. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez nekem nagyon tetszene. :D
2015. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha valami rockot hallhatna, pl AC/DC vagy Airbourne akkor ott helybe feleségül venném.
2015. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hallgatna*
2015. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak ha léggitározna is hozzá ;)
2015. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha le is gitározná akkor nem hogy ott helybe feleségül venném, de ráíratnám az összes vagyonomat is.
2015. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!