Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de neki csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de neki csak szexre kellek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

még szűz vagyok,de már nagyon kívánom... nekem tetszik ő egy kicsit.. és ő meg csak szexkapcsolatot szeretne.. :/

rémes ötlet ha megtenném?


2015. dec. 8. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha 15-16 év alatti, akkor ne tedd, mert korai. Viszon ha már betöltötted azt a korosztályt, amit leírtam, akkor nyugodtan csináld, csak legyél tisztában a következményekkel, hogy nem akar többet tőled és utána lehet, hogy a városnak, ha olyan a srác. De ha úgy ismerted meg, hogy nem olyan, akkor csináld.
2015. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*hogy szétkűrtöli
2015. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kor alapján ítélni hülyeség.

Kérdező! Ne tedd.

15/F

2015. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd őt el.
2015. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz egyáltalán ilyen pitsa, hogy még eszedbe jusson egyáltalán a gondolat is?!

NE TEDD MEG! Jobbat érdemelsz.....

2015. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen éretlen, álszentek vagytok. Ha a lány kívánja és nem bánná meg, akkor miért ne tegye?

Nem lehettek több 15 évesnél...

2015. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Nem szeretek kor alapján itelni de jó lenne tudni h 12-15 között vagy e vagy pl. 15-18 között,mert ugye az mégis más.Ha megbizonyosodsz róla,hogy nem kürtölné szét és h tényleg megéri illetve fel vagy rá készülve testileg és lelkileg én aztmondom,hogy miért ne ? (ha 15 felett vagy persze) Egyszer élünk akkor élvezzük ki a dolgokat de azért mindenképp beszélj olyan emberrel is aki jobban ismer téged és a srácot is pl.barátnő :)

Ha esetleg vmi kerdesed lenne vagy nincs olyan jo baratnod nyugodtan irhatsz priviben :)

2015. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, mire fel ez a nagy buzdítás...Egyszer élünk,de hogy? Így ne....

Kérdező, csak tudd, hogy vannak olyan srácok, akiknek meg kapcsolatra nem kellennél, pont azért, mert szűz létedre megdugatod magad egy random sráccal......Én ilyen lányokat nem is tartom többre.


Ha gondolod, írj nekem és beszélgetünk erről, de pár buzdító választól még ugyanolyan hülyeségre készülsz...

2015. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!