Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, ezt elvileg nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, ezt elvileg nekem kellene tudnom, de melyik srácot választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyjából egyszerre ismerkedtem meg velük, pár hónapja (persze nem egy helyen, nem ismerik egymást). Az egyik rendkívül kedves és nagyon törődik velem, néha úgy érzem, túlságosan is. Tetszett eleinte, hogy mindenről lehet vele beszélgetni, műveltebb témákról is. Külsőre viszont már nem adott úgy magára, mint ahogy anno (képek alapján, én így ismertem meg),bár eleinte még tett rá utalásokat, hogy ezen változtatni szeretne, semmi se lett belőle és mikor kezdett úgy tűnni neki, hogy alakul köztünk valami, egyre inkább átfordult abba, hogy állandóan hívogat telefonon, ha nem érek rá vele találkozni, abból is kész drámát csinál... Ez persze lehet aranyos, de nem értem, miért nem fogadja el, hogy suli mellett nem érek mindig rá, főleg a vizsgaidőszakban. Neki is kell mennie meg tanulnia, de csomó óráról ellóg, pedig még gimis. És sosem hagyja, hogy fizessem a saját részem, ez pedig így és ennyi idő után nekem kezd baromi kellemetlen lenni.

A másik fiú is csinálta ezt, de ő hagyta, hogy kivívjam magamnak egy idő után azt, hogy egy idő után ne ő fizessen helyettem is. Ő is most végez a gimivel (mindketten fél évvel fiatalabbak nálam :D), de ő a sulival kapcsolatban is rettentő lelkiismeretes, persze, figyel rám meg van, hogy beszélgetünk, de nem erőlteti úgy, hogy találkozzunk, ő is tanul meg készül rendesen az érettségire, volt, hogy éjjel 3-ig fent maradtunk és segítettem neki pár dologban(nem ő kérte, én ajánlottam fel), ami épp nem ment. Nem annyira széleskörűen tájékozott, mint a másik, de nagyon igyekszik mindenben. Kicsit talán "gyerekesebb" és nem lesi úgymond minden szavam, nem akar minden áron az ideálommá válni (ami ilyen kevés idő elteltével szerintem elfogadhatóbb) és ez nem tudom, hogy jó vagy rossz nekem. Jobban korombelinek érzem, míg a másiknál van egy olyan érzésem, mintha 5 év korkülönbség lenne, az ő javára.


Eléggé rosszul érzem magam amiatt, hogy jelenleg mindkettőjük felé azt mutatom, hogy "lehet", szeretném minél hamarabb tisztázni a dolgokat úgy, hogy ne legyen ez a kettős dolog mert ez szemétség rájuk nézve. A második fiút szimpatikusabbnak tartom, de a barátaim meg azt mondják, hogy az elsőt fogom bánni nagyon, ha "elengedem"... Nem szeretnék rossz döntést hozni.:/


2015. dec. 11. 00:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Ahogy írtad az első fiú műveltebb stb. De agresszív, ha ennyire nem érti meg hogy tanulnod kell akkor más miatt is fog türelmetlenkedni, veszekedni hogy nincs rá időd.. Sajnos tapasztalatból beszélek. Szörnyű érzés. Szerintem a második fiút válaszd! Főleg hogy te is érzed hogy az első valahogy nem lenne túl stabil, idősebbnek érzed ez is egy jel hogy ne őt válaszd. Biztos megváltozna a másik fiú, és lehet már nem is lenne olyan gyerekes melletted. Meg nem baj az ha nem lesi minden kis dolgodat, minthogy állandóan a nyomodba legyen. Remélem tudtam segíteni.
2015. dec. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Második! Egyértelmű, hiszen az neked is szimpatikusabb, bevallottad. Lelkiismeretes és rendes embernek tűnik.


Az elsőnél mindig benned lenne az, hogy ő felfogása számodra nem passzol, meg a stílusa is agresszív. A lógás az egy intő jel; meg persze a dramatizálás is. Túlságosan féltékeny (ami hozzáteszem nem baj, mert én is ilyen vagyok), de én tudom, hogy hol a határ, és próbálok mindent megérteni. Ha a vizsgáid nem érdekli őt, akkor ne számíts sok jóra, hiszen akkor gyakorlatilag az se érdekli, hogy a jövőben mi lesz veled. Fizetésnél szintén előjön az agresszív énje; egyszóval hosszú távon nem járnál jól vele.

2015. dec. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2.
2015. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem választanám, viszont a te helyedben szerintem a 2. lenne az ideálisabb. Szimpatikusabb is számodra, meg a leírtak alapján normálisabb is, mint az első. Ne a barátaid miatt válassz, hanem magad miatt.


Az első szerintem ijesztő eset. Ha pár hónap után így viselkedik, hogy ki akar sajátítani, akkor ez később csak rosszabb lesz. Több dráma, több hiszti, féltékenykedés, tiltás mindentől és mindenkitől, stb. Ráadásul nem is nagyon foglalkozik magával és zaklat is. Brr...ilyen típust soha!

2015. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már lehet késő , de mindegy :D

sztem dobj fel 1 érmét , fej vagy írás attól függ melyik , mire leérkezik észre fogod venni melyiket akarod jobban :D

2015. dec. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!