Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú elhívott 'randizni'...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú elhívott 'randizni'‚ de nem vagyok benne biztos‚ hogy tetszik nekem‚ de még abban sem hogy a fiúkhoz vonzódnék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval. Jóban vagyunk a fiúval‚ teljesen normális. Nem akarom megbántani‚ de szerintetek megértené ha azt mondanám hogy nem vagyok biztos az érzéseimben? Továbbá nem érzem azt a 'lángot' és egyre több lányt megnézek. Lehet hogy leszbikus vagy akár biszexuális lennék? 14/l

#randi‚leszbikus‚hetero‚biszexuális‚szerelem
2015. dec. 11. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocsi kisslány de

Megtudnál csókolni egy lányt?

Érzel késztetést hogy megfod a popsiját vagy alányuj?

Ha nem akk fiúkat szereted

2015. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg tudnék csókolni egy lányt‚ de nem érzek késztetést‚ hogy „alányúljak"‚ ami szerintem ebben a korban érthető.
2015. dec. 11. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:

én 15 voltam mikor rájöttem hogy biszex vagyok.

14 évesen megcsókoltam az egyik barátnőmet, aki szintúgy biszex. mindketten akartuk. de én akkor még csak kíváncsiságnak tudtam be.

viszont tavaly szilveszterkor megismertem egy lányt, megcsókoltuk egymást. akkor este jöttem rá hogy vonzanak a nők is. viszont semmi komolyabbat nem csináltam még lánnyal. de nagyon szeretnék egyszer komolyabbat is lánnyal :D mármint járni nem tudnék lánnyal, de szexet azt el tudok képzelni

2015. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyébként szerintem természetes ha megnézel egy lányt. a mellét a fenekét pl. ilyen korban meg főleg. mert ilyenkor kezded magad hasonlítgatni hogy huh annak a lánynak nagyobb a melle mint nekem :)
2015. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogd meg magad, menj el, ne engedd hogy megcsókoljon, semmi komolyabb, ha tetszett akkor beszélsz vele következő ügyben, ha nem, akkor meg nem. Ennyi igazából :)
2015. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. dec. 11. 22:00
 7/8 anonim válasza:
Menj el a randira,sés finoman utal arra, hogy nem vagy belé szerelmes.
2015. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a randira, semmi nem múlik ezen, még az is lehet, hogy megkedveled. Ennyi idősen még ne döntsd el, hogy leszbikus/biszexuális vagy, mert ebben a korban mindenkinél természetes, amit érzel, és bármerre alakulhat az egész.
2015. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!