Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmomban az esküvőmet álmodtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban az esküvőmet álmodtam és a vőlegény az egyik osztálytársam volt. Az óta ha ránézek összeszorul a gyomrom, vagy ha meghallom a hangját. Ez most mi lehet?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 21:38
 1/5 NeymarjrLau ***** válasza:
100%
Ez de aranyos:) velem is volt már hasonló, talán hirtelen fellángolás, vagy elmúlik vagy nem.:/
2015. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
45%

szerelem!!!!!!!!!!! <3 <3

velem is így volt!

2015. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik lány barátom mesélte, hogy egy lány már az esküvőjét tervezte velem, kicsit meg is lepődtem, hiszen alig beszélgettem vele azelőtt. Tudom hogy senkit nem érdekel csak gondoltam megosztom, mert témába vág:D Nem lett happy end, nem jött be a csaj:/
2015. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a tudatalattid üzen neked:) Beszélgess vele, és biztos eldől benned hogy mi van. Lehet hogy csak annyira jó volt az álmod hogy elkönyvelted egy pozitív érzésnek a srácot vagy ilyesmi..
2015. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen,hogy valami jót álmodtam egy fiúval,másnap meg éreztem,hogy basszus,most miért érzem magam ilyen közelnek hozzá??Valahogy az álmokból megmaradnak az érzések vagy én nem tudom :D Lehet megtetszett neked ;)
2015. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!