Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok kétszer találkoztam a sráccal ő 20 éves és én még sosem csokoloztam de csütörtökön mikor másodszorra találkoztunk meg csokolt kétszer is és őszintén közöltem vele hogy nem nagyon éreztem valamit nem csinálta rosszul tehát ez a se rossz se jó és nagyon szarul esett neki amit megértek de ő is megérthetné hogy nekem ez volt az első meg azt mondta hogy minden lánynál bevált eddig ahogyan csinálta de szeretnék vele össze jöni mert nagyon rendes és jól elvagyunk viszont nagyon vissza se ir és olyan rossz gőzöm sincs mit csináljak mondtam hogy sajnálom hogy majd megprobáljuk legközelebb megint de alig ir vissza és pénteken nem találkoztunk meg azt mondta hétfőn vizsgázik. De én akarom kaptam tőle egy polot amit befujt a parfümjével és abba alszok meg minden annyira szeretném de nem akarok neki könyörögni.

2015. dec. 12. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a hajó elment. Ne írj neki, ha ő is komolyan gondolja majd ír.
2015. dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ki békültünk :)
2015. dec. 13. 11:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!