Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha ezt kérdezitek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ezt kérdezitek az egyik haverotoktól, akkor az mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés

Jó..jó tudom hogy ez sokaknak egyértelmű meg minden de én nem vagyok biztos benne...:)

"Röviden": Amikor a közeletekben leül egy lány és 1x mosolyogva összenéztek és utána egy kis idővel megkérdezitek a barátotoktól 'Ki ez a lány?' akkor az azt jelenti hogy bejön nektek? És hogy ha megtudnátok a nevét rákeresnétek pl. fb-on?


Ez történt velem csak nem akartalak titeket az egész sztorimmal fárasztani.:) (Ha valakit érdekelne akkor annak leírom hogy mi volt pontosan.)



2015. dec. 15. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
hát a helyedben ide beírnám még ha van valami extra részlet, mert nem bántásból, de nem annyira izgalmas sztori hogy a részletekért csapjak ... :) ha megkérdezte igen, valószinü nem ismer, kíváncsi, hogy ki lehetsz, ha összenéztek főleg valószinű ... de ebből messze menő következtetést nem érdemes levonni , majd lép esetleg .. vagy te
2015. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írd le pontosan mi történt!
2015. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!