Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Szeretnék egy olyan lányt akinek lehetek a szolgája hetente 1-2 alkalommal. Mindenben engedelmeskednék neki, vennék neki dolgokat, elvinném szórakozni. Viszont se szexet, se komoly kapcsolatot nem szeretnék tőle.23/F

Figyelt kérdés
2015. dec. 22. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
LeL! :D Honnan jöttél, a 15. századból? :D
2015. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiam ! Menj el közmunkára, ott minden nap szolga lehetsz és nem adnak értse se szexet se komoly kapcsolatot.
2015. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szerintem simán benne lennék egy ilyen kapcsolatban, mert nem szeretem a kötöttséget. Mondjuk a szolga szerintem kicsit erős szó, meg szerintem az se lenne jó, ha a srác teljes alázattal mindenben engedne, mert azzal meg átesnénk a ló másik oldalára. Én elsősorban azért próbálnám ki, mert sose lehet tudni, mi sülhet ki a dologból, ha jó, az csak jó, de ha rossz, abból meg tapasztalatot lehet szerezni, tanulni lehet belőle.

Mindenesetre kedves kérdező, én sok sikert kívánok ahhoz, hogy egy olyan kapcsolatban legyen részed, amiben jól érzed magad, legyen az ilyen, vagy valami teljesen más:)

2015. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én örülnék neki :-)
2016. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Érdekes gondolat még most is így gondolod?
2017. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!