Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Volt mar, hogy oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Volt mar, hogy oda mertetek állni a fiu elé, aki tetszett nektek es bevallottatok neki azt, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Mi lett utana?

Hogy reagált ra a fiu?


Hany evesek voltatok akkor? :)



2015. dec. 26. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Volt. Bevallotta,hogy homoszexualis.

En 16,o 18.

2015. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen volt mar ilyen...ketszer is... Első alkalommal 12-3 lehettem nagyon paráztam...de a barinom támogatott..a srac ele álltam ...elpirultam es elmosolyodtam majd vegre sikerult kinyognom...ra két nappal elmondta hogy o is igy erez csak nagyon felt...masodik alkalom mar nem ilyen happy endes...14 voltam a srac egy évvel fiatalabb..nagyon jo barátok voltunk mindent megbeszéltünk egymással.elhataroztam h bevallom neki h mit érzek...meg is beszéltünk egy talit de amikor vártam ra nem jott...nem jott...majd egyszer csak egy csajjal sétált ki az ajtón...este bocsánatot kert h nem jott el ..mert tetszik neki az a csaj es hazakoserte...ezutan elmondtam neki h tobbet erzek mint barátság...de h nem akarok tobbet se es tiszteletbe tartom a dontsset...azota a csajjjal jar ...mi meg a legjobb barátok vagyunk...es én meg boldog vagyok a pasimmal😊
2015. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát volt.

bár előtte már volt csók köztünk. igaz egy buliban :D de ő mégis bizonytalan volt az egészben. mert én csak 17 voltam ő meg 27. aztán elmondtam neki mit érzek. úgy éreztem jobb ha tudja :) és persze ő is így érzett.

2015. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt, ő a legjobb barátnőmbe volt szerelmes, aki nem viszonozta először az érzéseit, de végül összejöttek. Azóta is jó barátok vagyunk, a barátnőmmel és a fiúval egyaránt, és végül nem bántam meg, hogy nem lett semmi, mert elég sok esetben nem jutottunk volna közös nevezőre:)

Fájt, nagyon csalódott voltam, de ennek így kellett lennie.

Akkor 16 éves voltam.

2015. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#1 - ez érdekes, meséld tovább! Hogy érintett?
2015. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 voltam, ő 14.. Szemeztünk sokat a folyosón, és egy "kerítő " mondta, hogy a srác akkor fogja elhinni, hogy bejön nekem, ha kerek perec elmondom neki.. Erre nekem eldurrant az agyam (mert szünetben ráadásul szivattak vmivel) és oda mentem, és ott voltak a haverjai is, és előttük mondtam meg, hogy "szia, bejössz nekem.. Oke? "aztán eljöttem, vörösebb voltam mint a paradicsom.. Aztán megunt engem, elfelejtett, kikezdett a legjobb barátnőmmel, ott sértegetett ahol tudott.. De a visszautasítása miatt, eddig még ő volt a legnagyobb szerelmem.. Sőt. Az egyetlen
2015. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont nem rég. Előtte már volt köztünk csók, de tudtam, hogy más tetszik neki. Egy buliban ittam, és bevallottam neki, hogy részemről több volt a dologban mint csak egy egyszeri alkalom. Ő nem viszonozta persze, egy hétig tartottuk a távolságot, de már megint ugyanúgy jóban vagyunk, mint előtte. Szerencsére mindketten túltettük magunkat. :D
2015. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt.

Elmentem a srachoz,de o kedvesen vdvisszautasitott.

14/L

2015. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

volt :""D

egy elég jó barátom.. amikor elmondtam neki annyit mondott,hogy sajnálja.. azóta nem beszéltünk max 2szót.. :D

13L

2015. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!