Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és még sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Somabencsik kérdése:

16 éves vagyok és még sosem volt barátnőm, lehtséges az hogy nem is lesz?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, középiskolába járok. A kinézetemmel vannak problémák, de nem tudom elképzelni, hogy minden lányt csak is az érdekel, hogy ki hogyan néz ki és hogy mennyi pénze van. Eddig mindenki akinél próbálkoztam semmi mást nem mondot csak annyit hogy "barátként tekint rám". Az első randim elmaradt mert nem jött el a lány mondván hogy "elfelejtette" de szerintem biztos nem. Lehet még az is baj nálam hogy rocker vagyok? De az első tényleges randim jó volt, de azóta egyáltalán nem ír vissza, vagyis de, de ír két mondatot egész nap én pedig mondhatok bármit szinte sosem válaszol.

2015. dec. 26. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Nekem 19 évesen volt először barátnőm és 20 évesen vesztettem el a szüzességem.


Most 22 éves vagyok és már 7 lánynál tartok. Szóval ez nem függ attól, hogy 16 évesen mi a helyzet veled. Később simán változhatnak a dolgok.

22/F

2015. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátnőm szóval nyugi pedig én is 16 éves vagyok és fiú szóval nem vagy egyedül :)
2015. dec. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem sincs, és te még jobban is állsz mert én még nem hívtam senkit se randira :DD
2015. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 vagyok és nekem sem volt még 1 randim sem szóval 3madik látom nem vagyok egyedül :)
2015. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 26. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:
biztos változni fog, nem jön össze mindenkinek egyből a barátnő... van, akinek 14 évesen már 2-3 is volt, van, akinek 25 évesen egy se... nem csak kinézet és pénz kérdése, hanem személyiség, önbizalom, kisugárzás is nagyon fontos, sőt ez a legfontosabb, legyél nyitott, vidám, mosolygós, "menő" és siker lesz
2015. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én lány vagyok, de ugyanilyen helyzetben..
2015. dec. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak hogy nem vagyok menő,inkább idegesítő szót szoktam hallani.
2015. dec. 27. 10:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez van és lehet, hogy a rockerség nem tetszik nekik mert ők a furcsák nem te legalábbis én ezzel nyugtatom magam;)
2015. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan hamar lesz barátnöd, hogy észre sem fogod venni. Ne parázz, jön majd magától is. Persze nem baj, ha te is elébe mész.
2022. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!