Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy egy lány ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haddvezér kérdése:

Honnan tudom hogy egy lány ki használ?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit egy táborban ismertem meg, azóta nagyon jó barátok lettűnk és mostanra napi szinten beszélgetün, nagyon kedvelem őt s ő is kedvel egngem, de máma szoba került hogy mind a kettönknek van egy oldala s megkért hogy segítsek neki lájkokat gyűjteni az oldalára . Egy barátomnak is el kűldtem a linket és ő azt mondta hogy csak ki használ ez a lány... Most nem tudom hogy neki higgyek vagy a szívemnek :(((
2015. dec. 27. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
LeL! Szal', mer' megkért, hogy ha már jó barátok vagytok, akkor segítsd őt egy likeval, ezért ő most csak kihasznál. FuckLogic!
2015. dec. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira fontos lenne neki hogy lajkokat gyujtson akkor ismeretlenbe is radirhatott volna. Nem hiszem hogy csak azert baratkozott veled ossze, hogy lajkokat gyujtson. Segits neki, aztan beszelgessetek tovabb. Ennyi.
2015. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem erőst értem a válaszod....
2015. dec. 27. 09:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló
2015. dec. 27. 09:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Te nem értesz engem? Azt, hogy sikerült, mikor azt írtam le, amit te? Azt gondolod, hogy kihasznál, mert kér tőled egy lálykot, ha már barátok vagytok? Pls...
2015. dec. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem használ ki, hanem barátilag megkért, lehet a haverod féltékeny és el akar bizonytalanítani, hogy ne ismizz ezzel a csajjal
2015. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt nem értem a te válaszodban hogy szerinted ki használ vagy nem?
2015. dec. 27. 11:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez szerinted kihasználás? fck nem semmi, akkor inkább le se írom mit csinált pár barátnőm a pasijával. Nem kedves kérdező nm használ ki.

16/l

2015. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm megértettem
2015. dec. 28. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!