Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti jóban lennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti jóban lennétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Népszerűnek számítok, sok fiú bejelöl isminek, szeretek partyzni, minden hétvégén bulizok, szeretek flörtölni, ha körbevesznek a fiúk, kedvenc színem a pink, a barátnőim ribinek tartanak személyesen is és a hátam mögött is, de a fiúk megértenek. sose volt még komoly kapcsim, mert félnek tőlem a srácok. srácok, ti elfogadnátok, vagy elítélnétek?

kort is írjatok léccci!



2015. dec. 27. 12:38
 1/9 Egyenes út ***** válasza:

Elítélnélek.;)

19/F

2015. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Firedoom ***** válasza:

Elitelnelek

18/F

2015. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne legyen már igazatok

Én elfogadnálak 18f

2015. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

El kifejezetten nem ítélnélek,de sohasem járnék veled.

Ajánlom,hogy próbálj kevésbé "ribisen" viselkedni..(például ne írj olyanokat,hogy "kapcsim"):)

18/F

2015. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Barátként oké, de komoly kapcsolatot nem kezdenék veled.

Ezt nem félelemből mondom, és szerintem a fiuk sem félnek tőled :)

29/F

2015. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy :D? attól függ.

amúgy én is szeretek bulizni, flörtölni. minden lány szereti ha körbe veszik a fiúk. viszont volt már "kapcsim" :D nem félnek tőlem a fiúk.

2015. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elitélnélek! Ahogy olvastam amit irtal, teljesen a fulemben hallottam a ribis dumadat, azzal az undorito hanglejtessel... es hat...

19F

2015. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt szintén lányként küldöm neked sok szeretettel: https://www.youtube.com/watch?v=KpWT-jS4DKo

:"D

2015. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jóban lennék veled
2015. dec. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!