Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, milyen erzes volt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, milyen erzes volt, amikor először ereztetek, hogy a fiúnak merevedese van? ( pl ölelés, puszi, csók közben)

Figyelt kérdés

Hogy reagaltatok?

A fiu hogy reagált?

Fiúk, mennyire volt ciki nektek?

Hiába tudjak a fiúk, hogy a legtobb lany tisztában van azzal, hogy ez terneszetes, van olyan fiu, akinek ez kicsit ciki, legalábbis elso alkalommal.


Kort is legyszi :)



2015. dec. 27. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az akkori barátom elkezdte fogni a fejét h milyen ciki ez..(szerintem nem) én meg csak annyit mondtam hogy semmi baj, nyugodj le én addig kimegyek. Kimentem h megnyugodhasson és ne érezze cikinek. 18/L. De ez az eset 15 éves koromban volt.
2015. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
84%

16 voltam, ő is. Fél éve voltunk együtt, még csak ismerkedtünk a szexualitással, azelőt sose volt ilyen eset.

Csak ölelgettük, puszilgattuk egymást, mikor kb egyszerre észrevettük. Én csak ránéztem, elmosolyodtam és mondtam, hogy szeretem :) végül petting, a szex csak rá egy hónapra jött.

18/L

2015. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első randim volt a fiúval, elég közel álltam hozzá és épp puszit adtam neki, amikor feltűnt. :D Nem szóltam semmit, de jó érzés volt, tudtam, hogy bejövök neki. :D
2015. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Hármas vagyok és lefelejtettem: 14/L :)
2015. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

az ölében ültem. ruhában voltunk mindketten. csókolóztunk, ölelgettük, haraptuk egymást. amikor éreztem hogy felállt neki :D ő csak egy pillanatra rámnézett kicsit furán. én meg csak lenéztem oda elmosolyodtam és tovább csókolóztunk :)

17/L

2015. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ölében ültem,jó érzés volt :) Ő kicsit zavarba jött :)
2015. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
nekem ez nem ciki, az a jó ha áll, a nőknek is jobban bejön mint puhán :D
2016. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!