Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lányok nektek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányok nektek van barátotok? Egy héten hányszor találkoztok? Milyen programokat szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

megtörtént e már köztetek a dolog?

ha igen ezt milyen gyakran csináljátok? (erre nem kell válaszolni aki nem szeretne)


2015. dec. 28. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
ne itt akarj ismerkedni átlátszó kérédsekkel
2015. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Fiú vagyok, de az exem még akkor volt 16 mikor együtt voltunk. Hetente 4-5 alkalommal találkoztunk. Mozi, kajálás valahol, film nézés otthon, együtt alvás. Igen volt, olyan heti 2-3 alkalom vagy ha valami szünet volt akkor majdnem minden nap :D
2015. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es.

egyáltalán nem ismerkedni akarok..

2015. dec. 28. 20:39
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm:D
2015. dec. 28. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

sajnos hosszútávú kapcsim még nem volt, leghosszabb 2 hónapig tartott, de őt nem szeretettem igazán, de nem csaltam meg konkrétan, mégis dobott...

ha éppen van barátom, akkor chatelni szoktunk, hülyéskedni, szex is volt már, általában hétköznap szoktunk talizni, hétvégén partyzni járok a barátnőimmel.

2015. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van. Mi tavkapcsolatban elunk igy a talalkozas nagyon nehez de most szunetben kicsit konnyebb:D

Az meg nem volt csak csok.

Mi amikor talalkozunka kkor setalunk meg beszelgetunk de mar filmeztunk is meg moziban is voltunk. Sokat beszelgetunk telefonon meg facebookon is szoval nem hul ki a kapcsolat

2015. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én 18 éves srác vagyok, de a barátnőm 16 éves. Hetente, kéthetente találkozunk, 1-2 alkalommal. egyszerűen nem érek rá sűrűbben találkozni, suli mellett otthon dolgoznom kell.
2015. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
46%
Én 16 éves vaygok és van barátom lassan 2 és fél éve vagyunk együtt,hetente 1-2-szer találkozunk,többnyire sétálgatunk,mozira is volt már példa,cukrászda,néha közös képek emlékként,süti készítgetés együtt,romantikázás
2016. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!