Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy engedjék meg a barátommal kettesben tölteni a szilvesztert? (Többi lent)

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt és mivel ez távkapcsolat,ezért ritkán látjuk egymást. Jó lenne csak kettesben,a családom nélkül tölteni a szilvesztert,de nem merem megkérdezni a szüleim erről. Tudnának hova menni és gondolkodtak is rajta,de aztán inkább itthon maradnak. A szexet korainak tartom és a barátom is,tehát mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül tudnék erre hivatkozni. Plusz szeretnék csak kettesben lenni a barátommal,mert ilyen is csak nagyon ritkán van. Van valakinek valami jól bevált szülőpuhító szövege? Előre is köszönöm és boldog új évet!

18L



2015. dec. 29. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is Boldog új évet! :) Másodszor is,én is 18 vagyok :) engem 1 hónap után engedtek,hogy vele aludjak.Anya magától mondta,hogy aludjak a barátomnál.Ez valami csoda volt számomra,hogy magától mondta. Mond meg a szüleidnek,hogy már felnőtt vagy.Van saját akaratod és saját döntéshozatalod hiszen már nagykorú vagy. Had éld a saját életedet.
2015. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Picit pontosits! Szüleidet akarod szilveszterre kidobni a lakásukbol, hogy kettesben lehessetek?
2015. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mér az ágyba szokot lenni egy 3. személy aki ellenörzi a biztonságot ha együt vagytok?
2015. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Ő am 18 vagy, én 14 évesen nem hagytam volna hogy beleszoljanak..
2015. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen igen,de nem "kidobni",mert eredetileg az egyik ismerősünkhöz akartak átmenni mivel úgy volt hogy én bulizni megyek,de mivel jön a barátom maradnak. Csupán szeretném őket visszaterelni az eredeti tervhez .
2015. dec. 29. 22:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Na igen,én is pont ezt mondtam,ha akartuk volna már milliomegy alkalom lett volna rá. Mondjuk apukám annál a pár alkalomnál mikor együtt aludtunk,rendesen húzta a száját. Pedig imádja a barátomat...de az "erényemet" még jobban. :D
2015. dec. 29. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!