Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok a kiszemeltemmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok a kiszemeltemmel sűrűn?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvelem a sracot, a környezetünk szerint Ő is hasonlóan erez irántam. Az elmúlt egy hétben többször is benne volt az álmomban es mindig egy part alkottunk. Egyszer olvastam hogy "akivel álmodunk az elalváskor ránk gondolt" ez igaz?

2015. dec. 30. 12:28
 1/7 anonim válasza:
Szerintem arról van szó..hogy mivel sokat gondolsz rá,és "szerelmes" érzelmekkel..Ezért jelenik meg az álmodban.
2015. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy azért álmodsz vele mert elalvás elõtt rád gondolt nem hiszem hogy igaz :) valószínüleg azért álmodsz vele mert sokat gondolsz rá
2015. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
azért álmodsz vele mert TE gondoltál rá. Nincs ebben semmi ezotéria meg varázslat, így működik az emberi agy. Azt kapod vissza vagy dolgozod fel álmaidban, amiken kattog az agyad.
2015. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Egyenes út ***** válasza:
Szerintem meg Isten van a dolgok mögött.
2015. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)
2015. dec. 30. 22:10
 6/7 Egyenes út ***** válasza:
A viszontlátásra!
2015. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert ő is gondol rád!

Ez tenyleg igaz,a telepatia miatt

2015. dec. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!