Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavara, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavara, ha egy lány semmi érdeklődést nem mutat a szilveszter iránt?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan nap ez számomra,mint a többi. Sőt,talán rosszabb,mert a kutyám egész éjszaka stresszel az egyébként illegális petárda miatt. Este vacsorázunk virslit,amivel konkrétan teljesen ki is merítettem a szilveszter fogalmát. Elmegyek zuhanyozni,befekszem az ágyamban 9 óra után,és alszom egy hihetetlenül jót.

Ezért nagyon sokan piszkálnak.

Titeket zavarna?

16/L


2015. dec. 31. 16:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. 21/F
2015. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Én is ilyen lány vagyok, a kutyás rész is stimmel. Én inkább itthon maradok a kiskutyámmal, és vigyázok rá.

19/l

2015. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhetnek még! Mennek a zöld pacsik! Boldog új évet mindenkinek! :)
2015. dec. 31. 17:14
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Én se megyek bulizni, mondjuk máskor se szoktam. Éjfél után fogok lefeküdni, de nem zavarna, ha más előtte feküdne le.

Akik meg ezért piszkálnak, csak magukat minősítik vele.

2015. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem zavarna! Én is ugyanígy vagyok vele, mintha csak magamat olvastam volna...

14/F

2015. dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!