Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek az internetes társkeresé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az internetes társkereséstől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Normális emberekkel szeretnék beszélgetni, de nem tudom, hogy milyen az átlag? Akár itt is megismernék embereket, csak ez nem az a hely 15f
2016. jan. 2. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem élőben keresel "társat"?
2016. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokat próbáltam és azért nem ismerkednék itt olyan szívesen. Az a problémám, hogy nagyon sok értelmetlen,és hü**e ember van, és én csak egy normálisat keresek.
2016. jan. 2. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól teszed, itt mindenki önös érdekek vezérelnek, és átvernek.
2016. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az internetes társkeresés sem fenékig tejfel. Nagyon sok bunkó van és még többen vannak, akik átvernek. Régebben én is benne voltam az ilyen társkeresésben. Nem mondom, hogy mindig rossz volt, voltak jó pillanatai, amik feldobtak de a végén mindig csak csalódtam.
2016. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!