Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? (hosszan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? (hosszan, nagyon hosszan lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is köszi, hogy idekattinitottatok ;)


Tehát... felvázolom a helyzetet:

Van egy fiú az osztályban...először nem tetszett. Többször is beszélgetettünk csoportokban, ott ilyen felelsz vagy feleszben szinte mindig engem kérdezett. Többek közt olyanokról, hogy tetszik-e valaki, mi a véleményem róla, ilyenek. Az egyik legjobb barátnőm azt mondta, tuti tetszem neki. Én akkor még nem voltam szerelmes belé. Aztán telt az idő...Én bele kezdtem szeretni. (Hozzáteszem előtte még soha senkibe nem voltam szerelmes) Ezek között a dolgok között eltelt kicsit több,mint 1 hónap. Továbbra is beszéltünk csoportokban, és néha-néha rá-rá írogattam. Nem irt vissza, bár nem is látta aznap.És ezt megelőzően kezdtem észreveszi, hogy néz.

Reggelente is beszélgettünk amikor még nem volt tanítás (igaz, többen voltunk, nem ketten), de vagy mellém ült, vagy velem szembe. Sokat viccelődtünk, és gyakran "piszkált, csipkelődött", de ezt mindig kedvesen tette.

[A legelső esemény között kicsit több, mint 1,5 hónap telt el]

A dolgok haladtak. Sokkal gyakrabban nézett és az idő elteltével egyre többször, egyre hosszabban. Azt is megfigyeltem, hogy ha barátok között van akkor is néha engem figyel. Néha mosolygott is miközben nézett. Beszélgettünk élőben/ Viberen, Messengeren, de mindig úgy, hogy csoportban. Én próbálkoztam ráírni, de csak egyszer, ha nem is sokáig (fél órán át keresztül) beszélgettünk privátban.

Aztán a "drágalátos" (kedvelem, ne tessék félreérteni) barátnőm megint mondta, hogy szerinte tetszem neki és,hogy összeillünk. Én még mindig nem mondtam el, hogy szerelmes vagyok belé. (Barátaim úgy ismertek, nem vagyok egy szerelmes típus és, hogy nem vagyon híve a 12-13 éves járásoknak.) Megkérdeztem tőle, hogy szerinte miért illünk össze: ő erre annyit felelt, hogy ugyanolyanok vagyunk, ugyanúgy beszélünk stb. A másodikban volt valami. Tényleg sokszor mondtuk ugyanazt pl.: óra közben van valami "kihagyhatatlan" poén és én halkan odasúgom a barátnőmnek, és pár másodperc múlva pont ő is ugyanazt mondja csak hangosan.

Azóta még egy hónap eltelt.

( Nem tudom fontos-e,de egyszer rám írt, amikor beteg voltam, hogy jól vagyok-e, meg megjegyezte azt amit 3 héttel azelőtt mondtam neki )

A kis titkomba még senkit se avattam be. Én egyre szerelmesebb vagyok belé, tetszik személyisége, hogy szinte befejezzük egymás mondatát, a mosolya és hogy mindig meg tud nevettetni. Még mindig néz, egyre hosszabban és hosszabban, de semmi. Semmi újdonság. Csak az, hogy a barátnőm szerint még mindig tetszem neki.


Na igen. Ez a helyzet. De van egy elég nagy bibi. A fiúnak van barátnője. +ő (hozzáteszem sajnos) menő. Szőkés hajú, minden lány oda van érte, de csak ilyen tipikus „pár hétig tetszik, aztán semmi” stílusban.

Én meg...alacsony vagyok, és kicsit duci...sok barátnőm van, azt mondják vicces vagyok és kedves. De nincs önbizalmam ezért is hiszem, hogy semmi esélyem sincs nála.


Nos, ennyi volt köszönöm annak aki elolvasta, és aki válaszol is rá.


13/L



2016. jan. 2. 23:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam, tehát a hibákért bocsi.
2016. jan. 2. 23:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tetszel neki. Akár szerelmes is lehet.

Nagyon aranyosak vagytok, tényleg (jó, érzékeny korszakomat élek, de ezen elérzékenyültem).

Ahogy így leírtad, szerintem jól összeilletek.

Ne aggódj, az esélyek olykor nagyon irreálisak ;) (saját példán okulva)

2016. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :))
2016. jan. 2. 23:50
 4/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Hidd el, azzal teszed a legnagyobb hibát, ha nem mondod el valakinek hogy szereted. Sajnos saját tapasztalatból mondom. Nekem is meg volt rá az alkalmam, hogy összejöjjek azzal a sráccal, akit teljes szívemből szeretek, és elhalasztottam a lehetőségeket - mert 3 is volt egy héten belül-. A srác nálam 2 évvel idősebb, és amik ez történt én 12, ő 14 volt. Ő is szőke hajú, és a suli egyik legmenőbb pasija. Az után bizonyos hét után nem voltam netközelben, mert el kellett utazni a mamámhoz, aki eltörte a csuklóját és nála nincs wifi. És arra mentem vissza a vakációmat követő héten, hogy a folyosón smárol egy csajjal, és egymás kezét fogdosva. Már két éve történt, és azóta bánom, mert ők is azóta együtt vannak, és közösen tervezgetik a közös jövőjüket, de úgy, mint még néhány felnőtt, aki x éve kapcsolatban él a szerelmével, még azok sem tervezgetik így a jövőjüket. Egyik barátnőmtől hallottam, aki a sráccal meg a lánnyal - mert osztálytársak - egy osztályba jár, hogy már gyerekneveket gyűjtenek, meg a csaj esküvői ruhákat nézeget... Ha szeretnél tanácsot, akkor írj privibe. Csak a megfelelő időzítés a lényeg. :) És bízz magadban, mert lesznek az életben olyan helyzetek, amiben csak magadra számíthatsz majd.

2016. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az első véleményét.


2-es: Azért te is gondolhatod, hogy nem fognak együtt maradni (minimális az esély). De ha elmondtad volna neki hogy tetszik, az azért nem azt jelenti, hogy akkor összejöttök, lehet neki nem tetszel. Ha elmondod és az érzés nem kölcsönös akkor az egész ciki lesz..

2016. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Émi99nm válasza:
73%
Az önbizalom a legfontosabb! Gondolj bele,hogy várod, hogy szeressen ha te se szereted magad? (nem azt mondom, hogy megszállottnak kell lenni, meg mindig a tükörben nézni magad, csak tud, hogy van esélyed és egy erős magabiztos lány vagy!) Enélkül kicsit nehezen menne :D Szóval mindent bele :3
2016. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én most jöttem össze valakivel ezért próbáltám minél kevésbé rózsaszínben látni a kérdést. Nem akarom hogy azt hidd hogy elmondod és mindenki boldog, összejöttök stb. mert nem így lesz. Attól hogy néz, nem jelent semmit nekem a srác a nyakamat csókolgatta, és nem jelentett semmit, a másiknak több voltam mint barát, és mégsem lett semmi. (Nem vagyok sokkal idősebb, sőt) Szóval óvatosan!! Először mindenképpen privát beszélgetésekre van szükség, eddig nem nagyon volt privát kapcsolatotok! Ez lenne a legfontosabb!
2016. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerıntem csak hūlyeşkedık,
2016. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

De embereek a fiúnak barátnője van!

1, Ha már barátnőjeeee van ne már másokkal.

2, Szerintem nagyon fontos vagy neki, de csak mint barát. Én aa helyedben kivárnék. Megtartanám pozíciót. A siker ha szakítanak is még nincs elkönyvelve de sok sikeert!;3

2016. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
*Flörtölgessen
2016. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!