Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kocka srácok! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocka srácok! Ti mit szólnátok egy ilyen lányhoz?

Figyelt kérdés
szeret játszani a gépen, egy-két dologhoz ért is, de nem tud mondjuk úgy bezélni, mint egy profi gamer és sokszor nem érti amit a másik mond? másik kérdés meg az, hogy ha egy viszonylag kocka srác jönne be (általában játékokról dumál) attól függetlenül még miről szerettek beszélni? mondjuk ez mindenkinek egyéni, de azért pár ötletet ha adnátok megköszönném :)

2016. jan. 3. 17:02
1 2
 1/13 bit123bit ***** válasza:
hány éves vagy? Amúgy meg én szeretem ha egy lány kocka, mert hát én is az vagyok nagyrészt :D 17/F
2016. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyenek azok a kocka srácok?
2016. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég sokat gamelek, többet mint kellene, és most szeretnék ezen változtatni. Ezért is nem tetszene egy gamer lány, (valószínűleg csak én vagyok ezzel így) mivel ha összejönnék vele, csak maradnék bent és nem sokat találkoznék vele ami nagyon rosszul hangzik, és ha egy normális kapcsolatot akarok, akkor pedig egész nap vele szeretnék lenni. Amúgy meg kérdezd meg hogy milyen játékokat szeret (de ezt semmi képpen ne vedd a fő témátoknak) vagy hogy milyen sorozatok, filmeket. Ismerd meg közelebbről, és akkor már könnyű lesz a téma választás. 17/f
2016. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet le vagyok maradva,

Milyen játétokat játszanak a kocka srácok?

2016. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rubik kocka bszod!
2016. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
15 vagyok és köszönöm a tanácsokat:) játékokról már épp eleget beszéltünk és pont ezért kértem egy kis segítséget. És amúgy számítógépes játékokról van szó:D
2016. jan. 3. 18:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Figyi velem az 5x20 Megoptolástól, bármiről, még oanrol is amihez nem értünk, ien téren elég nyitott vok
2016. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát Figyelj amikor a multkor nyomtuk a dangeont a spanokkal WoW-on skypeon olyan jót chateltünk, a paladin arról kezdett el whisperelni h mit ebédelt hogy fullon legyen a mamája game közben és ja az télleg nagyon xd volt ugyhogy én szeretek például arrol beszelni hogy milyen buffokat használsz a real Life 1.0 nevű játékban lol, nagy kész vóna ha lenne egy gamer csajom xddd eggyütt nyomnánk a dangeont éjjel nappal, aztán ha elfáradtunk akkor megyünk pvpre xlolD és az ellenfeleknek K.O lenne O.o te hanyas szintű vagy real lifeban én 15 lvl vok és Fiú a kasztom
2016. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Firedoom ***** válasza:
#8 as én ezen behalok, resselj mar pls :D
2016. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
48%
Én is szeretek gépelni, kedvencem a Lol 😀👌,te mikkel szoktál játszani? 😃 15/f
2016. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!