Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt ma egy fura incidens,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ma egy fura incidens, melyre magam nem igen tudok értelmes érvekkel szolgálni az elfogultságom miatt. Mire lehet vélni az alábbi szituációt?

Figyelt kérdés

Anno mikor még általánosba jártam volt alattam kb. 6 évvel fiatalabb szőke lány. Egyáltalán nem foglalkoztam vele mert, hát minek. :D

A lényeg, hogy mostanra 17 éves lett.(még mindig szőke) Durván jól néz ki! Kb. 1 hónapja bejelöltem fb-on, de ennyi. Nem beszéltünk semmit, egészen máig. Am ő 10 km-re él egy községben, én pedig egy kis létszámú faluban.

Van egy 600-as XT-m. Mivel ma esett 8-10 cm hó, így elmentem motorozni, és 2 faluval odébb az egyik focipályán láttam 4 motorost. Oda mentem hozzájuk mondom megnézem kik azok.

2 srácot kiderült ismertem, meg a lányt, de mikor utoljára láttam volt vagy 110 cm. :) Most meeeeg. :D

Kiderült a lány is nagy motor fanatikus.

Elkezdtünk beszélgetni. Majd a lány megjegyezte, hogy ő ismer engem, mire megjegyeztem, hogy bizony én is őt, de azóta jó irányba sokat változott. (ezt nevetve mondtam)

Szórakoztunk a többiekkel és egy 20 perc után megálltunk mert az egyik srác elesett és letört az egyik oldalsó idom. Megálltunk, tovább beszélgettünk, és kérdezte a lány, hogy mehet-e a motorommal. Mondom neki persze. Szálltam is le. Mondta úgy nem mer menni mert ez nagy neki, és hogy úgy a háta mögött ülök. Mondom neki, okés. Majd kacér mosolyt toltam a képemre, melyre ő nem reagált. Kicsit kellemetlenül is éreztem magam abban a pillanatban.

Mivel nincs motoros felszerelésem, így mackó nadrágba mentem.

A lényeg, hogy motorozás közben elég közel került a feneke az "ágyékomhoz", mely reagált az ellentétes nem közeledésére, aminek hatására kicsit távolabb a többiektől megálltam, és mondtam, hogy ennyi, de nem mertem a szemébe nézni. Megérezte mert ahogy hátrafordult lepillantott, és bizony feltűnő volt. Majd megbökött a könyökével, és annyit mondott: Ennyire bejövök? És megringatta a fenekét. De, azt a hangsúlyt ahogy mondta. Már-már kirívó volt. Majd leszállt, levette a sisakját, megköszönte, és adott egy arcra puszit. Rá pár percre mindeni hazament, hisz csak mi motoroztunk már.

Amit tudni kell rólam, hogy esztétikailag nagyon gyenge vagyok, tehát esetek nagy részében (vagyis mindig), mikor flörtölök egy lánnyal, azt nem viszonozzák, ezért nem tudom mire vélni ezt a hangsúlyt.

Barátja nincs tudtommal.


Mit gondoltok erről az egészről?

Én 23 éves vagyok.


2016. jan. 4. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy a nők agyába nem lehet belelátni. Nem lehet náluk tudni hogy mit gondolnak komolyan, de azt sem hogy mit csinálnak poénból vagy szopatásból. Majd az idő ad választ a kérdésedre.
2016. jan. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Esku azt vartam a sztori vegere h ellopta a motort:D
2016. jan. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ciki, én azt gondolom, hogy természetes, hogy rá álltál a dologra,... de neki nem biztos. Ha annyira bejön, és bejelölted facebookon, akkor hívd el, ha eljön, mázlid van , ha nem akkor nem. Itt senki nem fogja megmondani neked. Hívd el, hajrá!
2016. jan. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd már, egy másik 73%-os :D Óóó ha én ilyen helyzetben lettem volna, tettem volna a dolgomat ;)
2016. jan. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak látásból ismerem. Annyit beszéltem vele amennyit tegnap. Ez a lépéshez szerintem kevés.

A motoromat pedig nem viszi senki sehova, mert előkerül a vadászpuska! :P :D

2016. jan. 4. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ird neki fészen hogy van e kedve találkozni valami ontimebb környezetben.va!szeg erre aszt fogja. Irnihogy mire gondolsz.és te addigra már kitalálod sztem hivd el magadhoz vagy egy nwgyobb motoros turára és k3rdezd meg hogy milyennaciban gyere el remélem tudtam segiteni 13/F
2016. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

No fene! 13 évesen vannak jó ötleteid. :D De komolyan!

Megpróbáljuk! Köszi.

2016. jan. 4. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!