Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek volt -e már hasonló?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek volt -e már hasonló?

Figyelt kérdés
Néhány éve történt, hogy mentem iskolába, és (azt hiszem) egy buszmegállóban észre vettem egy lányt, tudom érdekes:D, de egyszerűen nem tudtam más lányt nézni, még a szívem is hevesebben vert, azóta nem tudom elfelejteni pedig nem sokszor láttam ez idő alatt, bár az elmúlt 2-3 évbe talán 1-2x elotte sokszor! Nem tudom miert de nem mertem oda menni hozza.. A lenyeg hogy miert nem tudom elfelejteni? Hozzá teszem persze szép, sőt! 19/F

2016. jan. 4. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, kis 14 éveske voltam és nagyon tetszett a buszmegállóban egy lány, de persze nem mertem odamenni hozzá. Meg is bántam, de hát furcsa lett volna :D De azért nem olyan szinten hogy ne felejtettem volna el 17/f
2016. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz a nevét megtudtam, de na! :D Persze tudok másra gondolni de megmarad akkor is! De nem nem szoktam se sírni, se depizni azert! :D
2016. jan. 4. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem anno. volt egy lány, talán 14 éves lehettem, ő meg volt 16-17. Valami nagyon megtetszett benne, nem az a tipikus tucat lány volt, mint sokan, hanem már nőiesen öltözködött, szerintem volt egy 25-30 éves nő szintjén ha a stílusát néztük. Ekkor volt egy elhatározásom, ami kb. úgy nézett ki, hogy "Na, ez miatt a lány miatt megérné férfivé válni." Évekig nem tudtam kiverni a fejemből :) Mai napig amikor meglátom facebookon, eszembe jutnak ezek a dolgok :D Persze azóta sem lettem férfi, pláne nem olyan, amilyen neki kéne.Pedig azóta sincsen elvileg barátja :'D Csak valamit kezdenem kéne az életemmel, mielőtt kemény fába vágnám a fejszémet :P 19/F
2016. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ránézésre ő is azért ez az ertelmesebbik lany "faj" xd
2016. jan. 4. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!