Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik osztálytársam (többi lent)?

Figyelt kérdés
Hetedikes lány vagyok. Október óta tetszik egy fiú osztálytársam. Mindig mondja, hogy jó seggem van, meg fogdos. Nekem nagyon régóta tetszik, egyre jobban. 2 napos osztálykirándulásra fogunk menni. Olyankor kéne elmondanom neki? És ha addig nem tudok várni? Egyáltalán el kéne mondanom neki? Nagyon rosszul érzés, mert már alig bírom fékezni magam. Ha megölel elkezd bizseregni a hasam.Mit csináljak?

2016. jan. 8. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
elég egyértelmű,hogy mit akar
2016. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is,bár talán csak Ugat a kutya,de nem harap :D

Az én egyik osztálytársam is tetszett nekem,ugyan ez volt a szitu,aztán mondtam neki hogy tetszik nekem,erre ő azt mondta hogy akkor jól megb*sz,én meg azt hittem félre hallottam,és mi is pont 2 napos kiránduláson voltunk,aztán mondta hogy,menjünk kicsit beszélgetni,aztán benyúlt a gatyájába,és mondta hogy "Kéred ?"

Én meg elkezdtem vele ordibálni,hogy milyen egy u*dorító,p*rverz alak !

Hát,ezek után egyből kiábrándultam belőle :D

Remélem te nem jársz így :)

2016. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván a tested kell neki...
2016. jan. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Hármas, szerinted csak a testem kell neki?

2016. jan. 9. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!