Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne vagy nem? Bővebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne vagy nem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác, 3-4 hónapja mindig egy busszal jártunk reggelente és mindig közel állt meg hozzám a buszmegállóban és felengedett a buszra. Mikor eldöntöttem, hogy megszólítom már nem jött többet a busszal. Nemrég megtaláltam facebookon, ciki lenne most bejelölni ennyi idő után úgy, hogy elvileg nem is kéne tudnom a nevét? Rendes srácnak tűnik. Én 17L, ő 18-20F

2016. jan. 9. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszel neki visszajelöl, ha nem akkor nem, sztem nem veszítesz semmit
2016. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha megkérdezi, hogy honnan tudom a nevét?
2016. jan. 9. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor azt mondod, hogy van közös ismerősötök és úgy dobta ki neked őt. Egy kis füllentés belefér
2016. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Okés :) Köszönöm a választ
2016. jan. 9. 22:25
 5/11 anonim ***** válasza:
De tényleg, honnan tudod a nevét?:D
2016. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ahogy az lenni szokott..Egy barátnőm kinyomozta :D
2016. jan. 9. 22:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Add meg a barátnőd számát:'DDD
2016. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Még élni akarok, köszi :D:D
2016. jan. 9. 22:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Még kinyomozta, mintha más elérhetőbb srác nem lenne a Földön....:DDDD

Tipp: Ha fb-on nincsenek közös ismerőseitek, akkor ne kamuzd, hogy azért találtad meg, mert vannak. És elég ciki lesz, ha a "Közös ismerősök" nem fog kidobni találtatot....;)


Közel áll meg hozzád? A nők képesek ebbe belemagyarázni dolgokat. Felenged a buszra? Ez alap udvariasság.

Nem értem, mitől vagy így hasra esve, semmit nem tudsz róla gyakorlatilag.

2016. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a 9-es válaszolónak írnám hogy vannak olyan nők akik a szerelembe szerelmesek. Pláne mi fiatalok :P ^^
2016. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!